Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnénk,21mm domináns...

Melani30 kérdése:

Babát szeretnénk,21mm domináns follikulus és 1mm endometrium vastagság látható ultrahangon, a nőgyógyászom azt mondta, hogy ez jó,1-2 nap múlva próbálkozzunk! Csináltam ovulációs tesztet, ami negatív! Ez hogy lehet? Nincs ovulációm csak érő tüszőm?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

És ezt miért itt,a trollok,unatkozó gimisek és elhanyagolt,lelakott anyukák fórumán kérdezed és nem a nődokidtól????


Vagy gondolod,hogy ez a Magyar nőgyógyászok szakmai fóruma? És persze ingyenes a válaszadás?

2016. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
felhívod, megkérdezed.
2016. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 1 mm endometrium, ha tényleg annyi, az nagyon vékony, ilyenkor kb. 8-12 mm a legjobb. A tüsző még nem érett be, így azért nem pozitív a teszt, talán egy-két nap múlva, csináld naponta.
2016. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 mm? az nagyon vékony. Milyen teszttel csináltad? A One Step nekem rendszeresen negatív, pedig tuti van peteérésem, legalábbis a testi tüneteket érzem, és a hormonjaim is rendben vannak. Igaz sajna nem nő meg 21 mmre a petesejtem.
2016. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ovulációs tesztek nem 100%-ban pontosak, hallottam olyat is akinek mindig csak az ovuláció elmúltával vált poyitívvá, akkor meg már késő... Tesztelgetés helyett inkább próbálkozzatok nyugodtan, stresszelés nélkül. Sok sikert!
2016. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!