Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Salgótarjániak, ti melyik...

Salgótarjániak, ti melyik orvost választanátok?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudom eldonteni, h melyik nőgyógyászt válasszam. Pasztuhov, horvath vagy domokos vagy vki mást? Akik érintettek voltak, bármelyik orvossal kapcsolatban, leirna a tapasztalatait? Érdekelne meg a korhazzal kapcsolatos tapasztalatok, foleg a szuleszet es szivesen fogadnek barmilyen tapasztalatot ill. az erdekelne meg, hogy epiduralt lehet-e kerni? Kicsit hosszu lett


Koszonok mindent!



2016. júl. 22. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 7 éve szültem ott a lányomat.Pastohov doki nem tudom, hogy ott van e még,nekem ő volt a dokim de semmi gondom nem volt és oda figyelt mindenre sok gondom volt egész idő alatt és mégis mindent megtett hogy jó legyen. őt tudom ajánlani.
2016. júl. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!!
2016. júl. 23. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ebben az évben szültem. Dr Umeh volt az orvosom és nem voltak jó tapasztalataim. Nagyon szétszórt volt, nem figyelt oda a leleleteimre. A szülészeti osztály sem egy leányálom. Volt, hogy a szobatàrsam többet segített, mint a nővérek. Nekem a gàtsebem begyulladt, kétszer is műteni kellett és inkább nő komment. Az érzéstelenítőről nem tudok nyilatkozni, mert idő hiányában nem kaptam.
2016. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
No komment akart lenni 😃
2016. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtette még írni, hogy én 2 hétig voltam benne és találkoztam az összes orvossal. Mindről lehetne jót is, rosszat is. Horvàth úgy tudom nem vállal szülést. Sokan járnak még Hajósihoz is. De én igazán senkit nem tudnék sajnos ajánlani.
2016. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!!
2016. aug. 5. 06:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan én még nem szültem. Nekem Hajósi a dokim. Én személy szerinte nagyon bírom. Rengeteg lombikot kísért végig velem. Volt olyan hogy esete fél 11-kor hívtam és akkor sem küldött el a francba hanem segített :)

Inzulinrezisztenciám van és bármikor tud adni beutalót a laborba nem kell ezért Pestre mennem :) Én Gyarmatról szokottam feljárni hozzá. Vagy mikor gyarmaton rendel akkor ide megyek. A lelet is le szokta hozni nem kell ezért külön mennem.

Van egy stílusa ami nem mindenikek jön be.

Már rengetek dokival volt dolgom és nekem messzemenőkig ő a legjobb :)

2016. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszod!!!
2016. aug. 5. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!