Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit választanátok: nappali...

Mit választanátok: nappali vagy levelező 2 gyerek mellett?

Figyelt kérdés

A végzettségemnek megfelelő mesterképzést szeretném elvégezni, míg ovisok a gyerekek. 3 és 5 évesek. De Budapesten nem indul levelezőn ez a mester képzés. Mi a jobb választás?

1. nappalin egyéni tanrenddel, de helyben

2. levelezőn, két hetente péntek-szombat, messze (el lennék 2.5 napot, mert nem tudok hazamenni).


Pénz nem számít, csak a gyerekek. Szerintetek melyik a jobb? Ha anya néha 1-2 órával később ér haza, de minden nap hazajön, vagy ha minden második hétvégére elmegy?

Nagyszülők segítenek hozni őket az oviból (átlagosan 2-re érnek onnan haza). Én 4-5 között érnék haza. Apukájuk is 5re jön.


2016. júl. 1. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nappalin. Hétvégere bármit tudtok tervezni. Sztem nekik is sokkal jobb lenne.
2016. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
így én is a nappalit.
2016. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nappali
2016. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nappalin csináltam meg a BA képzésemet, ovis gyerek mellett, egyéni tanrend nélkül. Nem is gondoltam rá, hogy arra szükség lenne. Mondjuk én nem dolgoztam mellette (munka miatt nem is nagyon szokták az egyéni tanrendet megadni, munka nélkül meg szerintem szükség sincs rá), két olyan félévem volt összesen, hogy segítség kellett, mert heti egy-egy nap fél hagit volt órám. Egyébként a többi napon fél négykor már végeztem, a legtöbb napon csak tízkor kezdtem, és pénteken sosem volt órám, de volt olyan félévem, hogy csütörtökön sem.

Levelezőn nem csináltam volna, munka és gyerek mellett. Így viszont simán belefért az időmbe, és ösztöndíjakból, egyetemi támogatásokból még állandó bevételem is volt.

Már csak azért se vállaltam volna a levelezőt, mert akkor minden második héten alig láttam volna a gyereket, hiszen hétköznap ovi, kéthetente meg még hétvégén se lehetek vele normálisan. Így meg négyre mentem érte az oviba, délután együtt voltunk, és miénk volt a hétvége is.

2016. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Snorri ***** válasza:
Mindenképpen nappali, így csinálhattok közös programokat hétvégén. Így olyan, mintha dolgozni járnál, csak tanulni jársz. :))
2016. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 3 éves korig jár egyéni tanrend nappalin, legalábbis az én egyetememen.
2016. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nappali

Es a gyerekek maradnak uzsonnara.is

Nalatok nincsen deli alvas.az oviban ?

Mert nalunk 12:30-14:30ig alszanak utana uzsi es akkor lehet hazavinni a gyereket

2016. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!