Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás miatti vitaminhiány...

Szoptatás miatti vitaminhiány miatt fájhat, ropoghat a térdem mostanában?

Figyelt kérdés
Egy éves a kislányom és még elég gyakran szopizik (éjjel is többször). Soha nem volt gondom a térdeimmel de kb. két hete fájnak, recsegnek-ropognak. Arra gondoltam, hogy lehet valami vitaminhiány vagy ásványianyag hiány az oka a szoptatás miatt? Valakinek van esetleg ilyen tapasztalata? Nem szedek vitaminokat, szülés után vettem egy méregdrága vitamint de akkorák a kapszulák, hogy képtelenség lenyelni :-(
2016. júl. 22. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy kis kálcium hiány lehet a bűnös. Szopi alatt egyébként tanácsos még vitaminokat szedni. Ha a kapszulás nem jött be kérdezz rá orvosnál vagy gyógyszerésznél milyen vitamint ajánl ami folyékony állagú és kálcium is van benne.

A fáradságtól is jelentkezhetnek ezek a tünetek..magnézium stb. Ezt a védőnőm mondta egyszer.

Komplex vitamin tutira segìtene.

2016. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a kalcium hiányra gondoltam én is, muszáj lesz akkor szednem valamit...
2016. júl. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!