Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen eséllyel öröklődik pl...

Milyen eséllyel öröklődik pl az alacsony testmagasság vagy mulyaság?

Figyelt kérdés

Ezeket a férfiakat vonzom be :(

Vagy olyan tesze tosza típus aki egy kicsit buta de még neki áll feljebb, szóval az a reménytelen fajta aki nem fejlődő képes vagy rendkívül alacsonyak szinte női méretűek vagy anyuka kisfia tipus aki a legkisebb nehézségben anyukánál alszik inkább.

Szerintem nem kellene ilyenek mellett megállapodnom hiába csendes rendes apa típusok..de kíváncsiságbol kérdezem


2016. júl. 24. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A hülyeséget könnyebben tovább viheted.
2016. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de nem is értem mi a helyzet. Szóval eljátszol a gondolattal, hogy olyan férfinak szülj gyereket, akit nem nézel semmibe? A te döntésed.

De ha gyereket akarsz vállalni, akkor annak úgy kezdj neki, hogy tudatosítod magadban, hogy az a gyermek egy egyéniség, saját személyiséggel, adottságokkal. Akár milyenek is legyenek ezek az adottságok, elfogadással, és szeretettel fordulsz felé.

Ebből a kérdésből azt olvasom ki, hogy kételkedsz abban, hogy tudnád-e, akarnád-e szeretni, ha nem olyan típus, mint amilyet te megálmodtál. Ha jól értelmezem, akkor inkább ne vállalj gyereket.

2016. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebből a kérdésből azt lehet kiolvasni hogy én jót akarok a gyermekemnek.
2016. júl. 24. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

2-es vagyok.

Felteszem a kérdést kérdező:

Ha a számodra tökéletes adottságú pasit megtalálod, gyermeket vállaltok, viszont a gyereked genetikája nem a párodra hasonlít, teszem azt, mulya lesz, és alacsony, akkor mi van?

2016. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A véletlenek nem küszöbölhetők ki, viszont nagy eséllyel csökkenthetjük a valószínűségét.

Szóval azért még nem kell fejjel menni a falnak.

2016. júl. 24. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az anyapicifia és a buta tenyleg gáz, mondjuk én spec vagyok is annyira igényes, hogy ilyenekkel le sem állok. Ennyire ne add már alább... Hogy lehet csak elképzelni, hogy olyan hapsinak szülsz, akit amúgy lenézel?

Az meg, hogy alacsony, nekem nem lenne gond. Habár könnyen mondom, en is az vagyok :D egyébként a férjem full átlagos, 180cm magas, kb 75 kilós pasi, én meg nagyon pici, 156 cm magas, 48 kilós nő vagyok. Az 1 éves lányunk meg 69 cm és 8 kiló, tehát 8-10 centivel és 2 kilóval kisebb, mint egy átlagos 1 éves. Nyilván az én alkatomat örökölte. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy korántsem biztos, hogy alacsony lenne, mert az apja az. Szerintem tök hülyeség így szelektalni. Inkább azt tartsd szem előtt, hogy te milyen pasival tudnál leelni egy életet. Ilyennel szokás ugyanis gyereket vállalni...

2016. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!