Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót ajánlanátok egy...

Melyik autót ajánlanátok egy 155 cm-es nőnek? Kb.500 ezer forint lenne rá. Alacsony testmagasság ellenére jól ki lehessen látni belőle. Minimum 4 ajtó legyen benne, gyerekek hátra ülnének gyermekülésben. Van hely a csomiban bevásárlásra is.

Figyelt kérdés

Általában városi használatra. Valami olyan gép kéne, ami nehezen szétüthető és praktikus a helykihasználása, benzines és kevés fogyasztású.

Skoda Fáiba, VW Polo mennyire felel meg a fenti igényeknek?


2013. febr. 20. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Polo,vagy B-s Corsa.
2013. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehezen szétüthető?


[link]

2013. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ennyi pénzért nem kapsz Fabiát. A Polo jó autó, 5 ajtóval 1.3-as motorral a jó. Az ezres nagyon gyenge.

De jó a Corsa is 1.2, vagy 1.4.

2013. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a kedvence, nekem pl. a Renault Scenic, amióta rommát törtem vele egy Lagunát és saját lábán vitt minket haza. Most egy 1,6-os 107 lóerős változatot vezet a feleségem, de sose volt neki 4 méter és 100 Le alatti autója. Kisebb járműben nem is érezném, hogy biztonságban van a családom. Ráadásul egész jó állapotúakat lehet venni 500 ezer körül, és a fogyasztása se túlzott, vegyes használatban 7,5-8,2 között van.

No és nem sok autó van, amiben elfér hátul egymás mellett 3 gyermekülés, vagy 2 ülés + a nagymama. :D


Ja igen, ha ez számít feleségem is csak 158 cm. A két Scenic között egy 2 literes Lagunája volt...


Képek a balesetről:

[link]

[link]


Hogy ne legyek elfogult, a Fabia is jó kis autó, alacsony fogyasztással, de jót ennyiért nem fogsz kapni.

2013. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ez még nem az a baleset, ahol bárki megsérülhetett volna.
2013. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok francia párti,én mercivel járok,de 5 évig rönókat szereltem,ezt magam fényképeztem én vettem ki belőle a motort-váltót,más nem maradt belőle épen,és a sofőr az autó mellett várta a segítséget,karcolás nélkül.


[link]


[link]


[link]


És ez csak 1 a 100ból amit láttam,és lefotóztam,senki nem halt meg rönóban,ez jelent valamit..

2013. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez igazából nem a Renault érdeme, hanem az Euro NCapé. Ezt tudja az 5 csillag. Egyébként nekem is ilyenem van.
2013. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lenne még képed olyan csúnyán törött autókról, amiben nem sérült meg senki? Bármilyen típus lehet, kíváncsi lennék.
2013. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a rönó érdeme?Akkor kié?Aki a tesztet csinálja biztos nem,azt hiszem az A6os Audi ugyanabban az évben 2 csillagot kapott..

Míg a Thalia,Dacia 4.5felet.

Engem nem érdekel,soha nem lesz rönóm,se audim,hű maradok a csillaghajóhoz.

2013. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!