Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 32hetes kismama vagyok kb...

32hetes kismama vagyok kb 2hete volt folyásom sárgás zöldes viszketéssel most ismét előjött a megmaradt gyogyszert be lehet venni? Nem nagy mennyiségű

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem venném be. Ha ilyen hamar visszajott,akkor valószínűleg másik kellene. Én nem vagyok egy orvoshoz futkozó fajta,főleg nem nőgyógyászhoz, mert fobiasan félek tőlük, de ilyennel terhesség alatt azonnal mentem. Sajnos környezetemben okozott tragédiát egy felszálló fertőzés, így nagyon komolyan vettem az ilyen dolgokat.
2016. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, a sárgás-zöldes szín bakteriális fertőzésre utal, menj vissza dokihoz, felszálló fertőzésből koraszülés is lehet, nem játék. Írjanak csak fel másik gyógyszert!
2016. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zöldes szín elég nagy problémára is utalhat, tehát irány az orvos!
2016. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!