Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt meg olyan, akinek nem...

Van itt meg olyan, akinek nem tetszik a gyereke nev? A fejem eroltette, nekem nem tetszik, es nem tudom megszokni! 1 eves a kicsi es meg SOHA nem szolitottam a neven.

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Elárulod,hogy mi a gyerek neve?
2016. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez már késő bánat. A névválasztás szerintem rettentő fontos és ebben nem szabad engedni, közösen kellett volna, hogy döntsetek. Egyet tudsz, hozzá illő, az egyéniségét kifejező becenevet adsz a kicsidnek, ami akár egész életében végigkísérheti.
2016. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem adnék olyan nevet, ami nekem nem tetszik... Nálad pedig nem kicsit nem tetszik, ha nem is szólítod úgy. Az nem gond, ha van egy speckó beceneve, amit használsz, de azért ez így fura és sok kellemetlenségeket okozhat.
2016. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét gyerekem neve tetszik, közösen választottuk, bár szerencsére elég hasonló az ízlésvilágunk e téren, úgyhogy könnyű döntés volt.

Nem értem, hogy miért egyeztél bele egy olyan névbe, ami ennyire nem tetszik. Jó gondolom azt hitted majd megszokod, de nem szabadott volna. Most már csak azt tudod tenni, amit másik válaszoló is javasolt, hogy választasz neki egy jó kis becenevet.

2016. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Közös megegyezés volt a név,nemcsak a férjem választott...nem is mentem volna soha bele olyan névbe,ami nem tetszik. De mondjuk mi meg tudunk beszélni mindent!

Majd a következő gyereknél jobban odafigyelsz ilyen fontos részletekre!

2016. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett volna szabad beleegyezzél olyan névbe, ami nem tetszik. Végülis még nem késő, a férjed is beláthatja, hogy enm tudod megszokni, megváltoztathatjátok, de sok utánajárás és az is fura lenne. Nálunk is gond volt a név, mikor kiderült, hogy fiú, mert egyetlen név sem tetszett igazán. De végül megtaláltuk a megfelelőt, amit midnketten imádunk!

Amúgy mi a neve? Nagyon kíváncsi vagyok.

2016. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Mi a név?
2016. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
És akkor TE hol voltál?Ez-normál esetben-2 ember közös döntése,mint ahogy a gyerekvállalás is.
2016. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Benjaminnak hivjak.

2016. júl. 26. 09:36
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
A Benjámin egyáltalán nem csúnya név, Beninek becézve, kifejezetten jó. Nekünk is van rokonunk, akit így hívnak. De persze, mindenkinek más az ízlése, sajnálom, hogy neked ilyen mértékben nem jön be ez a név és nem tudsz hozzászokni. Sajnálom, hogy a férjed rád erőltette és nem tudtatok közös nevezőre jutni a név kérdésben. Ez tényleg két ember közös ügye kell hogy legyen. Anno nálunk is volt fejtörés, főleg a kislány név kérdésben, mert teljesen más nevezőn voltunk a párommal, de végül találtunk olyat, ami mindkettőnknek tetszik.
2016. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!