Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem hazahozott egy...

A férjem hazahozott egy amerikai pit bull terrier kölyköt.5 hetes.3 gyerekünk van, úton a negyedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még kutyánk, panelban lakunk, kb. fél év múlva költözünk kertes házba. Beszéltünk róla, hogy majd lesz kutyánk, de gyerekek mellé valami gyerekbarátabb kutyát szeretnék. Persze 5 hetesen nagyon aranyos.
2016. júl. 26. 22:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%

Add nekünk!!😉😉

De nem stafford shir terrier??

Imádnànk !! Semmi bajuk nem lesz ne félj ha nem az öldöklésre nevelitek nem lesz baj hidd el!!

Nekünk is 3 gyerkőcünk van!!!

2016. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%

- jelentsd fel akitol vette ugyanis a pitbull terrier szaporitasa ILLEGALIS

- 8 het elott tilos elvalasztani a kutyat az anyjatol. A 8. het az a minimum!

- hogy mit csinalj? Remenykedj, hogy nem szedi majd szet a gyereket


Egy 25 eve kutyatenyeszto, helyi szervezet vezetosegi tagja.

2016. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Maximálisan igaza van a 2. válaszolónak!Legálisan nem is tenyészthető!Ráadásul felelősségteljes,normális tenyésztő nem ad ki egy 5 hetes kiskutyát!Vitesd vissza oda,ahonnan hozta.Nekünk 3 gyerekünk van,fajtatiszta kutyánk(schnauzer),és kertes házban élünk.De mi KÖZÖSEN hoztuk meg a döntést a kutya fajtájáról,és arról is,mikor vegyük meg,melyik tenyésztőtől,stb.Nem is értem a Férjedet.Én kutyával együtt kipenderíteném(és megmondanám,hogy anélkül jöjjön vissza).
2016. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%

Elozo, 2. vagyok. En is schnauzeres vagyok :)

Milyenetek van ? Nekunk kozep.

2016. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj hogy az emberek nem képesek megkülönböztetni a pit bult a stafodrtól mert nagyon nem mindegy!!De a Stafira is azt mondják hogy pit pedig rohadtul nem az !!
2016. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk is,a színe só-bors!IMÁDOM!
2016. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Enyem is :)

A vilag legjobb kutyafajtaja!!!

2016. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. A gyerekek nagyon örülnek, azt mondta a férjem, hogy meglepetésnek szánta. Sosem volt még kutyánk, semmink nincs, ami egy kutyának kellene. Nem tudom hogy kell egy ekkora kölyköt etetni. Utánaolvastam, első kutyának nem ajánlják.
2016. júl. 26. 23:07
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is!Minden féle szempontból.
2016. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesnek meg szopnia kell, nem szabad meg elvalasztani. Vigye vissza a ferjed, mert nem lesz jo vege higyjetek el, mi itt kutyasok vagyunk..
2016. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!