Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiú bébiszitter nem veszélyes?

Fiú bébiszitter nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Férfi/fiú; egy 20 évesről van szó. Két hónapig foglalkozott a gyerekekkel heti háromszor/négyszer még novemberben és decemberben - 6L és 14F éves - de elküldtem, mert nem akarok fiút engedni a kislányom mellé. A férjem mérges volt rám, ő kedvelte. Azóta csak olyanokkal találkoztunk aki mindig csak tv-t nézetett, vagy lerakta őket a számítógép elé. Az a fiú a nagyobbikkal megírt egy novellát, a kisebbel történeteket talált ki. Együtt csinálták a házijukat - a fiú nem diák már, de tovább tanulás miatt egyetemi szintű matekot tanult, tudta ösztönözni őket. De mindig fura volt, hogy nem egy lány vigyáz rájuk, túl kedves volt és féltem, hogy perverz. December közepén a 14 éves fiam el akart menni egy buliba ahol alkohol is van a férjem rá is bólintott, és megkérte a bébiszittert, hogy kísérje el, mert ő is szokott bulizni gyakran, hogy ha iszik a fiunk, akkor legyen valaki mellette aki járatos a dologban és vigyáz rá. Itt szakadt el a cérna, szerintetek nem fura, hogy hajlandó elmenni egy buliba a 14 éves fiammal csak mert a férjem megkéri rá? A férjem tegnap felhozakodott vele, hogy jobb lenne, ha a fiút visszahívnánk bébiszitternek, mert sokat foglalkozott a kicsivel, a naggyal meg haverkodott. De akkor is félek a gyerekeim mellé engedni. Ti mit tennétek?

44/N egy aggódó anyuka.



2016. júl. 27. 01:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja, és nem volt semmi referenciája, neten találtunk rá és a férjem megkedvelte. Ez volt az első munkája. Azt hiszem az anyja értelmileg sérült és beteg gyerekekkel foglalkozik közel negyven éve.
2016. júl. 27. 02:00
 2/28 anonim válasza:
2%
Jól tetted. Szerintem az is gyanús hogy túl sokat foglalkozott velük fiú létére. Ki tudja milyen hátsószándékai voltak. Inkább keress egy lányt egy ügynökség segítségével.
2016. júl. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
szerintem hülyeség. ha normális én megbíznék benne. meg azért ott van a bátty is, látja, mi van, annyi esze már van neki is, hogy felmérje, hogy ha valami nem jó. egyébként szerintem elég nagyok, a fiad simán tudna 1-2 óráig vigyázni a kishúgára, túlfélted őket.
2016. júl. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Duenna ***** válasza:
100%
Szerintem túlliheged a témát, semmi baj nincs a sráccal. De miért nem kérdezed meg a gyerekeidet, miért nem beszélgetsz velük, talán tőlük többet tudnál meg a srácról.
2016. júl. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem hülyeség, főleg hogy ott a nagyobb gyerek is aki már 14 éves.

Az se nagy szám, hogy közös hangot talál a kamaszfiúval. Srácok, valószínűleg van egy pár közös hobbijuk még a nagy korkülönbség ellenére is (sport, számítógépes játékok)

2016. júl. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Beteg vagy.
2016. júl. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi ésszel szabadlábon... Tényleg csupán az a bajod, hogy az illető egy férfi? Szóval szerinted ha egy férfi kedves a gyerekekkel, akkor mindjárt perverz lesz, aki bántani fogja őket? Te szűzanyám... Ennyi erővel nőt se engedj oda. Miért, egy nő is lehet perverz, esetleg rámászik a nagyfiadra, nem? Akka nem gondoltál, hogy azért ilyen kedves a srác és azért kíséri el szívesen a fiadat, mert egyszerűen kedveli és mert szeretne jó benyomást kelteni bennetek is? Légyszi, mondd, hogy a kérdés nem komoly.
2016. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Férfi létemre én is sokat bébiszitterkedtem, a családok örömére és megelégedettségére. Tudod mit??? Ha valakit csak azért rúgtál ki, mert hímnemű,akkor kiérdemelted a sorstól a sok dilettánst, aki "szerencsére" csak a tévét nézeti vele
2016. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
nem vagy normalis..
2016. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
De annyira ebbe az országba illesz, olyan jó neked, én idegennek érzem itt magam. Sztereotípiákban, sémákban gondolkodsz, pánikolsz, elítélsz mindenkit, a férfiakat pedofil állatoknak tekinted, a férjedet sem kezeled egyenlő félként. Ha van otthon Negro, próbáld ki, látszik-e a tükörben, ha eszed.
2016. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!