Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált apaként ne foglalkozzak...

Elvált apaként ne foglalkozzak azzal, hogy a gyerekeim mellett az elmúlt 2 hónapban 6 bébiszitter fordult már meg?

Figyelt kérdés
Egyről tudok, hogy azért "mondott fel", mert az anya nem biztosított alapvető dolgokat, mint a wc papír és étel a gyerekeknek.

2016. ápr. 27. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
De igen, ezzel foglalkoznod kell.
2016. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Foglalkozhatsz, de a kérdésből nem derül ki, hogy ez irt foglalkoztat. Ha gyerekelhelyezés megváltoztatására törekszel, akkor több tanú egybehangzó vallomására lenne szükség.
2016. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Ezt mégis hogy kell elképzelni? Lakat van a fürdőszoba szekrényen meg a hűtőn? Mert az ne akard már nekem bemesélni, hogy akinek van pénze bébiszitterre, annak nincs wc-papírra meg vajas kenyérre... Esetleg anyuka is sz_aros seggel mászkál otthon? Vagy most jön az a rész, hogy anyuka a wc-papír-pénzből jár heti kétszer fodrászhoz meg kozmetikushoz?

Kis provokátor...

2016. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%

aha de bébiszitere volt pénz....

legalább hihető hazugságot kamuzál

2016. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vigyázz te a gyerekekre, végül is te vagy az apjuk.
2016. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Ritka gyenge kamu
2016. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, miért lenne ez kamu. Egyik ismerősömék elég jól keresnek, aztán a plázacica anyuci az anyósának úgy hagyta ott a gyereket gyerekvigyázásra, hogy volt főzve egy még kisgyereknek is elég pici adag sózatlan tészta, és nem volt bevásárolva semmi... mert nekik ez nem volt annyira fontos :S.
2016. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, miért kell az apukát lehurrogni, nekem inkább úgy tűnik, aggódik a gyerekeiért.


Sajnos én is ismerek ilyet, oda jár mindhárom gyerek oviba-bölcsibe ahová mi, az egyik dadus a bébiszitterük, és amikor a három csöppséggel mennek haza kézen fogva, mindig mondja, hogy mennek vásárolni, mert egy falat kaja sincs otthon, anyuka sokáig dolgozik, nem ér rá ilyesmire.

Csak akkor azt nem értem, minek szülni 2-3 gyereket, ha utána csak nyűg az anyának....

2016. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Igen, a műköröm az megvan!

Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, mert nem jött ár válasz. Nők!

Igen, a jelek szerint bébiszitterekre van pénz, de a beszerzés nem megy. Vagy őket se fizeti ki és ezért volt már 6?

De a kérdés nem ez volt.

2016. ápr. 27. 20:57
 10/26 anonim ***** válasza:
36%
10-es, gusztustalan vagy!
2016. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!