Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez az egy negatívum visszatart...

Ez az egy negatívum visszatartana-e benneteket egy bébiszitter alkalmazásától?

Figyelt kérdés

Több helyről le tudtam informálni. Szakmailag nagyon jó, ezzel a korosztállyal dolgozik főállásban, a gyerekek szeretik, sokat és jól foglalkozik velük.


Egyetlen negatívumot említettek: folyamatos, penetráns szájszag. Okát nem tudni, gondolom az elhanyagolt szájhigiénétől a fogínygyulladásig vagy genetikai hátterű rossz fogakig mindenféle oka lehet.

Bár, ha főállásban alkalmazták, akkor valószínűleg egészségügyi kockázatot nem jelent a gyerekekre.


2016. máj. 26. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Találkoztál már az illetővel?

Akkor éreztél valamit?

2016. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a rossz szájszag leggyakrabban refluxtól van,amiről senki nem tehet,hiába ápolt.
2016. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk a szájszag nem lenne kizáró ok talán, érted, lehet tényleg nem tehet róla. Volt egy tanárom, nagyon jó fej volt, az egész iskola imádta, csak valami betegség miatt neki is nagyon rossz szájszaga volt. Rákérdezni persze ilyenre elég kínos, de szerintem ez nem olyan ok, ami miatt bármilyen kockázatot jelentene a gyerekeidre. Mondjuk, nem tudom mekkorák a gyerkőcök, de esetleg meg lehetne beszélni velük, hogy ne csúfolják emiatt, érted, ha tényleg betegségtől van. Mert ugye előbb utóbb a gyerek is észreveszi, aztán ha kicsit elevenebb, elszaladhat vele a ló.
2016. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Látványosan rosszak a fogai, így valószínűleg hiányos fogmosás miatt lehet. (Fotókat láttam róla, valóban azok.)

Még nem találkoztunk, de mindenki azt mondta, hogy 2-3 méterről érezhető.

2016. máj. 26. 21:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Nàlam kizàró ok. Egyszerűen nem tudom elviselni,ha vkinek büdös a szàja. Van az a tipikus fogszuvasodàs büdös. Attól hànyok.


Amúgy nem feltétlenül a hiànyos higiénia miatt lehetnek rosszak a fogai.

2016. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem zavar, akkor nem baj. Én sajnos képtelen vagyok elviselni. Lehet, hogy emiatt elesnék egy nagyon jó bébiszittertől, de sajnos ez van.
2016. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben én se alkalmaznám,max elrettentő példának,ha a gyerek nem akar fogat mosni.
2016. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem! Oke,neked tok jo,nem te erzed egesz nap! De mivan a gyerekkel? Nekem volt egy ismerosom,anyukam alkalmazta es allandoan belebujt a kepembe amikor beszelt es irto budos volt mindig a szaja! Amugy eleg apolt kulseju no volt! Kesobb kiderult,hogy pisiles utan nem huzza le a wc-t es a kezet sem mossa meg,mert minek pocsekolni a vizet?! Pedig tok normalis kulseju volt! Ha nem dolgozott volna anyumnal,es csak a szajszagrol tudnek,azt gondolnam valami betegseg miatt lehet,van onhibajan kivul,de ezt latva mar tudom,hogy a fogmosashoz is szamara irto sok viz kellene valoszinuleg!


Visszaterve,folyton a gyerekeddel van es neki el kell viselnie ezt,mert anyu igy dontott!

(mint nekem anno a 70eves matek korep tanaromat,aki allandoan simogatta a combom es hiaba mondtam anyanak,az volt ra a valasz,hogy biztos csak kitalalom,mert nem akarok korepre jarni,ugyanis amugy mindenki dicserte az ex tanar urat)

En nem okoznek neki ekkora "traumat"!

2016. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A gyerek még nem érzékeny a szagokra. Őt nem hiszem, hogy zavarná.


Nem is állandó jellegű bébiszitter lenne, hanem olyan esetekben, ha behavazódunk a munkahelyen és nem érnénk időben oda a bölcsődébe, vagy kettesben csinálnánk programot. A szakmai kvalitásai (főnökét is ismerem, bár nem közeli ismeretség és az ő szakmai elvárásai magasak) rendben vannak, a gyerekeket látványosan szereti, odateszi magát.


Magam miatt vagyok kissé gondban, mert extrém éles szaglásom van. Ha a gyerek bekakil, én 10 méterről (teljesn szó szerint értve!) érzem, a férjemnek meg az ölében ül és ő nem mindig. Szóval pályatévesztett drogkereső kutya vagyok.

Azért vacillálok, mert a többi jelentkezőről csak egy önéletrajz van, őt viszont alaposan le tudtam informálni.

2016. máj. 27. 06:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj meg a többivel is egy interjút,hátha lesz olyan aki szimpatikus és nincs vele ilyen probléma.
2016. máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!