Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek így fürdeni?

Elmennétek így fürdeni?

Figyelt kérdés
15 hónapos fiamnak váladékozik a szeme. Voltam vele orvosnál szemcseppet írt fel csepegtetem is neki már szebb. Nem mondta hogy gyulladás vagy valami ilyesmi, nem is piros neki. Van egy 3 éves lányom is. Gondoltuk ebben a nagy melegben elmennénk fürdeni. Folyóvízbe mennénk. A feje szeme nem érne vizet.
2016. júl. 31. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor gyulladt volt azt mondták hogy ne napozzak,strandoljak.
2016. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék így. Fiamnak is egyszer picit be volt gyulladva és mondta a doki, hogy ne menjünk.
2016. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék.
2016. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy ekkora gyereknél hogy garantálod, hogy ne érje víz? Elég ha 1-2 méterről rátok csapják hirtelen a vizet.

"Beteg" szemnek a napsugarzás sem használ.


Menjen csak az apja a nagyobbal.

2016. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék.
2016. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem gyulladt, akkor miért ne? Egyébként kérdezd majd legközelebb az orvost! Ha Ő azt mondja, hogy ne, akkor ne...Engem 2 hete köveztek itt meg egy Olaszországi nyaralás miatt, mert mit akarok 31 hetesen már....
2016. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6-nak: Nyilván a kérdező fogja eldönteni, akárhogy is válaszolunk. Ha váladékozik a szem, akkor nagy valószínűséggel bakteriális vagy vírusos gyulladás áll fen, viszont ha mégis allergiás reakció, akkor sem ajánlatos vízpartra menni, erős napfénynek kitenni egy ilyen kisgyereket.

Személy szerint én sem mennék 31 hetesen nyaralni, nem csak azért, mert az esélyét sem akarom megadni, hogy ha beindulna a szülés ne legyen rögtön elérhető a kórház, hanem mert vízbe már esetleges méhszáj nyílás miatt nem teszem a lábam, a városnézést, túrákat a pocakom miatt nem bírnám...

2016. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!