Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után (császár) két...

Szülés után (császár) két héttel elmennétek esküvőre (csak a templomira)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad, akkor miért ne.
2016. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első szülésem után nem mentem volna, akkor nem voltam még valami fitt, valamiért az nagyon megviselt fizikailag (béka feneke alatt volt a vasam, szerintem ez volt a baj).


A második után simán elmentem volna, már a kórházban is szaladgáltam, tele voltam energiával :) És kellett is mennem két héttel szülés után, igaz, nem esküvőre, de a nagyfiamnak fellépése volt, arra elmentem.

2016. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Én egy hétig volta rosszul, aztan mar nem. Szerintem elmentem volna, bar en a templomira elvbol nem meg aztan hideg is van ott es mindig fel-le kell ulni/allni, de a polgarira igen.
2016. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
polgari lesz nem templomi. felre irtam
2016. ápr. 27. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyben lesz egy gyors polgári, arra esetleg igen, az max 1 óra mindennel együtt. Lagzira nem mennék el még ekkor.
2016. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Császároztak,rá két hétre lagziba is mentem. Sztm ha jól érzed magad menyj nyugodtan.
2016. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat. a kovetkezo kerdesem, hogy ha kb 3 ora oda vissza utazassal a dolog, haztol hazig, akkor melyiket valasztanatok:


a.) a 2 evest elvisszuk - tudvan hogy nagyon nyugis siman vegig uli a szertartast - az ujszulott a nagyival otthon marad fejek neki egy adagot.

b.) a nagy marad a nagyival, a kicsit visszuk, es apuka akkor eltologatja az epulet elott mig en bemegyek a szertartasra (az en legjobb baratnom eskuvoje lesz)

c.) mindket gyereket a nagyira hagyjuk


en az a.) mellett voksolnek tekintettel arra hogy az ujszulottem kb ugyis alszik egesz nap, masreszt nem akarom az immunjat kitenni ilyesminek.


ha siros hasfajos baba nem alszii akkor nyilvan nem megyunk el hanem otthon maradunk.

2016. ápr. 28. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
AZ a) megoldás tűnik a legjobbnak
2016. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát ha a sajátod, akkor mindenképp! ;)
2016. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem a sajátom, a legjobb barátnőmé
2016. máj. 3. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!