Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítség! Tudnátok nekem...

Segítség! Tudnátok nekem olyan alakú cumisüveget ajánlani ami olyan mint ha cicizne?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Medela calma - érzetre biztos nem ugyanaz, de ugyanazzal a technikával kell szívnia, így nem okoz cumizavart.
2016. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aventnek is van ilyen, olyan a kialakítása mint az anyamellnek, már amennyire lehet imitálni
2016. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
MÁR cumisüveg olyan!
2016. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hülye telefon :) természetesen MAM -ot akartam írni.
2016. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Avent Natural
2016. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát a MAM lapos cumijának nem sok köze van egy valódi mellhez, mellbimbóhoz.
2016. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Mam kifejezetten tapszeres kialakitasu cumi. Van viszont az Aventnek.
2016. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lansinoh
2016. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alakra sok ciciformájú van, pl. az Avent Natural, vagy a MAM (abból se mindegyik), Lansinoh, de amit valóban azzal a technikával kell szopiznia a babának, mint a mellet, az valóban a Medela Calma, ami egyébként hivatalosan nem is cumisüveg, hanem "etetőeszköz" néven fut. Nem véletlenül kerül kb. 8000 forintba. Viszont ezzel bátran lehet etetni anyatejes babát is, mert nem okoz cumizavart.
2016. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaj, meg még a Mimijumi, itthon annyira nem ismert, de állítólag ezt még a nagyon cicifüggő babák is el szokták fogadni. Hogy cumizavart mennyire tud okozni, azt nem tudom. Viszont tényleg kb. pont úgy néz ki, mint egy cici :D
2016. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!