Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magánrendelés Zalaegerszegen...

Magánrendelés Zalaegerszegen és környékén? Tudnátok nekem egy igazán profit ajánlani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy igazán profi, precíz szakmájához nagyon értő magán rendelést is vállaló nőgyógyászt szeretnék találni Zalaegerszegen vagy környékén. Nem gyermekvállalás témában, hanem egy nagyon hosszú már 5 éve tartó eddig megoldatlan és még konkrétan ki sem derített nőgyógyászati probléma miatt, amely 5 éve teljsene ellehetetleníti már a szexuális életemet, azaz egyenlő a nullával. Nagyon sok orvosnál jártam már nem csak Zalaegerszegen, így nagyon sok pénzt költöttem már el magánrendeléseken illetve a gyógyszerekre is, mindezt eredménytelenül. Ezért tényleg szeretném megtalálni azt a személyt aki segít nekem, nem azt akarom hogy kedves legyen és beszélgessen velem vagy szépen mosolyogjon, csupán hogy ne adja fel az első sikertelen diagnózis/gyógyszer után. Köszönöm szépen bármi jellegű segítségeteket.

2016. jún. 21. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű a probléma?

Én Goldfinger Jenőhöz járok. Azt "szeretem" benne, hogyha valamit nem tud, akkor ker segítséget más területektől, mert amivel sokszor az ember nőgyógyászhoz megy, nem is az ő területük. Nekem oldotta már meg olyan problémámat, amire más legyintett. De a legutóbbi gondomra ő sem talált megoldást, bár nagyon kereste és nem adta fel. Kért segítséget másoktól is, másodvéleményt. De az én problémámra végül Budapesten neves professzorok sem találtak magyarázatot, egyszerűen az idő megoldotta. De sokan a Horváth Tihamérra esküsznek itt Zalaegerszegen,hhogy ő nagyon ott van a topon diagnosztika tekintetében. Hát én nem tudom, nekem a miómámat nem vette észre uh-n, vagy csak nem érdekelte.

2016. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha leírnád, hogy kinél voltál és nem tudott segíteni, talán könnyebb lenne, mert tudnánk, hogy kit zárjunk ki. Bár én úgy gondolom, hogy ha eddig nem sikerült a városban, akkor inkább valami nagyobb klinikán próbálkoznék, hátha több szem többet lát.
2016. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors választ! Megtudnád nekem mondani hogyan van a magánrendelése illetve esetleg hogy melyik telefonszám tartozik hozzá, mert többet is találtam most éppen neten és nem tudom melyik lenne a jó.

Elméletileg vagyis eddig azt mondták hogy egy sima candida a probléma ne aggódjak vegyem be ezt a gyógyszert meg ezt meg ezt és akkor jó lesz. De sajnos ez már tényleg 5 éve tart és semmitől nem jobb.

2016. jún. 21. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Vettek Kenetet? Cukorbeteg nem vagy véletlenül? Ezzel lehet, hogy inkább bőr-és nemibeteg gondozóba kellene menni, nem is nőgyógyászhoz.
2016. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én dokim Horváth Tihamér, szültem már nála, műtött kisebb nőgyógyászati probléma miatt és kezelte egyéb panaszomat is. Nekem jó tapasztalatom van vele, alaposnak és hatékonynak ismertem meg, gond esetén gyorsan intézkedett, de nyilván ő sem mindenható.
2016. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!