Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csed utalása mikor és hogyan?

Csed utalása mikor és hogyan?

Figyelt kérdés

Babám ideje korán jött így még nem volt megigènyelve a CSED, június 18-án született, addig járó fizumat megkaptam, de a háralévő napokra a CSED-et nem, júliusban hóközi kifizetéssel sem.Első baba így nem tudom hogy hogyan működik a CSED-nek a kifizetése, most augusztusban másfél havi pénzt kapok és akkor szokott jönni mint a fizetès?


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 2. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor adtátok be a CSED igénylőlapot?

A munkahelyed kifizetőhely? ŐK intézték vagy te személyesen?

2016. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Július max. második hete (azért nem tudom pontosan mert mi a kórhában voltunk a picivel másfél hónapot, férjem intézte) nem nekünk kellett személyesen, hanem a munkahelyemre kellett leadni a papírokat, közigazgatásban dolgozom.
2016. aug. 2. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
mikor adtad be az igénylést?
2016. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi, meg volt nyitva az oldal, és mire elolvastam és válaszoltam eltelt pár perc, nem láttam, hogy írtál :) ha szerencséd van, aug. hóközivel megkapod visszamenőlegesen, 21 nap az elbírálás
2016. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!