Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hosszú autóút 2 éves gyermekkel?

Hosszú autóút 2 éves gyermekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú (min.12 órás) autóút előtt állunk 2 éves kisfiúnkkal, aki nem szívesen marad sokáig a fenekén, pláne az autóban az ülésében. Mindenképpen az esti alvásidőre időzítjük az indulást, ám én mégis tartok tőle. A kisfiam sokat forgolódik este a kiságyban is, nem tudom hogyan fogjuk átvészelni az utat, ilyen körülmények között is végig alussza-e majd az éjszakát.

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, tanácsa?



#utazás #forgolódás #hosszú autóút
2016. aug. 3. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

én ugyan úgy lefürdetem, pizsi vacsi, és úgy indulunk el. kistakarója meg az alvókája. végig aludta az utat.


ha mégis felébredne, ne beszélj hozzá és szerintem vissza alszik.


legalábis nálunk ez vált be

2016. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

20 hónapos volt a lányom idén, mikor Horvátországba mentünk..kitoltam az esti altatást éjfélre, akkor indultunk útnak, és ahogy beültünk éjfélkor elaludt...óránként felkelt pl határokon benzinkúton, de 5 percen belül vissza is aludt a sötétben. 8 óra volt az út, mire leértünk sütött a nap, arra kelt fel....másnap délben nem aludt el az izgalomtól, de ezt leszámítva nagyon jó kedvű volt...

haza felé délután indultunk mert a férjem nem nagyon bírta az éjszakai vezetést, féltünk hogy elalszik. Azzal sem volt gond, 2 órát aludt, a többi 6 órát ébren volt, mint egy kisangyal, ropit evett, megkapta a kezébe a tiltott dolgokat: pénztárca, telefon, stb...és így kibírt 6 órát a fenekén pedig nem egy autózós típus ő sem. Mesét is akartam játszani a telefonomon, de arra már szükség sem volt..este 21.00 körül, már pesten jártunk, mikor elaludt, fél órája alhatott mikor megérkeztünk, akkor ágyba tettem a kocsiból egyenest (előtte egy benzinkúton tettem tisztába mikor még ébren volt) és átaludta így az éjszakát, másnap reggel meg lefürdettem.

2016. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!