Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándékötletet keresek babalát...

Ajándékötletet keresek babalátogatóra! Mire van szüksége egy friss anyukának, de esetleg nem veszi meg elsőre?

Figyelt kérdés

Egy kedves barátnőm szül hamarosan és babalátogatóba szeretnék vinni neki valami különlegesebbet. Felénk babaruhát, takarót, játékot, popsitörlőt stb. "szokás" vinni, tehát ebből nagyon sokat fog kapni. Kicsit más jellegűt vennék, de mivel még nem vagyok anyuka, így nem tudom, hogy mi az amire szüksége lehet.


Rákérdezni nem szeretnék, de a beszélgetést vittem már olyan irányba, hogy kiderüljön mennyire bevásárlós típus. Bébiőrt vesznek még szülés előtt, de ezen kívül nem igazán mondott más hasonló jellegűt, amit mindenképpen beszereznek idejekorán. Gondoltam ilyen cumi-sterilizáló "gépre", vagy párásítóra, esetleg cumis lázmérőre, de jöhetnek hasonló ötletek még. Olyasmi érdekel tehát, amit használni fog, de amit esetleg tapasztalatból később venne meg az ember, mert esetleg még nem érzi hiányát.


Ötletek?


2016. aug. 3. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ajándékkártyák mindig jók, bababoltokba pl, vagy pelenka, az is mindig jól jön :)
2016. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Étkészlet, műanyag tányér, pohár, evőeszköz, rágóka.
2016. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Én babafotózás utalványt viszek, meg egy kártyát, amit beválthatnak nálam heti egyszeri bébiszitterkedésre. :-D
2016. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Megfőzheted neki a kedvenc ételeit, és adagokban beteheted a fagyasztójába. Nagyon jól fog jönni, mikor túl fáradt lesz ahhoz, hogy főzzön magának!
2016. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
van olyan lázmérő, amit csak a bőr közelébe kell tartani, és mér. Illetve nem csak lázmérő, mert mér levegő és folyadékhőmérsékletet is, ami pl. első babásnak a fürdővíznél jó dolog lehet
2016. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én ugyan magamnak vettem, de nagyon imádtam, és tényleg hasznos: baba pihenőszék. A sima is nagyon aranyos, de ha zenél vagy rezeg is, az meg aztán tuti. Egy picit leveszi anyáról a terhet, mikor nagyon nem akar elaludni a baba, vagy, ha dolga lenne, simán kiviheti maga mellé a konyhába, a babáim nagyon élvezték.
2016. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, szuper ötletek!
2016. aug. 3. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem rudod, mi az, amit már megvett, és mi az amit még nem. Mi például mindent megvettünk már.

Igaz, hogy ajándékokat sem várok el senkitől, elég, ha meglátogat. :-)

Egyébként örömmel fogadok majd bármit.

Aminek aa legjobban örülnék majd, az a babajáték, és esetleg nekem valami süti. :,)

2016. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!