Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudom, hogy korai, de mivel...

Tudom, hogy korai, de mivel játszik egy 4-5 éves gyerkőc, milyen szuper karácsonyi/szülinapi ajándékötletet tudtok?

Figyelt kérdés

Lányom 5 éves lesz január elején és gőzöm sincs,hogy mit kapjon karácsonyra és szülinapjára.

Én már ilyenkor nézelődöm és gyűjtögetem a pénzt,mert egyszerre nem tudom megvenni.

Van rengeteg babája,barbie-k,kiskonyha és tartozékok,babakocsi,pónik tömkelege,rajztábla,gyurma,rajzeszközök,futóbringa,aqua beads,korosztályának megfelelő társasok,fa építő és persze duplo.

Lényegében ennyi,mert olyanokat vettem eddig mindig,ami megfelelő,nem felesleges és lényegében majdnem mindegyikkel játszik.

Ezért nincs ötletem.Ezek a TV-ben reklámozott nagyon drága felesleges dolgokat nem szeretem.

Gondolkodtam babaházban és nekem nagyon tetszik a Sylvanian families házikó is,de hát nem olcsó és még hozzá a berendezések,tárgyak/figurák... egy vagyon,mert hát az a lényege,hogy berendezve legyen és játszható.

Ezen felül vannak még ötletek?

ozzá kell tennem,hogy nagy lómániás!Efelé valami jó ötlet?


2014. júl. 17. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Hat azert azt csak illene tudni, hogy a sajat gyereked minek orulne...

Elviszed a jatekboltba es mondod neki, hogy nezelodjon, mi az aminek orulne, ha megkapna/Jezuska hozna

2014. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sok TV reklámos dolgot szeretne,de nyilván nem kapja meg!

A másik,hogy mondtam,hogy lómániás!

De tényleg,hogy mit szeretne relatív,mindent,amit meglát nem kaphatja meg...

2014. júl. 17. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Puzzlet nem szereti? A 4 éves kislányom imádja :-).


Esetleg teniszütő, tépőzáras darts.

2014. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a fiam nemsoká öt éves lesz,és legot fog kapni

eddig duploval játszott ő is,de most vettem neki lego juniors-t,ami 4-7 éves korig ajánlott.én batmanest vettem neki

[link]

lányosban és lovasban ezt találtam

ha drágábban gondolkozol,és babaházban,akkor szerintem ez is nyerő lehet

[link]

2014. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van logicoja, LÜK játéka?

Szerintem nagyon hasznosak.

2014. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, mint Te, csak nekem ikerlányaim vannak, januárban lesznek 5 évesek, és az egyikőjük nagy lóbolond. :-)Én a Playmobil játékokban gondolkodom, abban is van egy nagyon aranyos babaházikó, és rengeteg mindennel bővíthető. Most névnapra kaptak már egy kis Playmobil tündéres szettet, abban pl van unikornis is. A Lego is nagyon jó ötlet, illetve a Logico, LÜK játékok. Én még szintetizátorra gondoltam, hangszerekre, vagy még a listámon van cd-lejátszó, golyópálya, rajzprojektor vagy mandalarajzoló.
2014. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!