Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyi ajándékötletet...

Karácsonyi ajándékötletet adnátok 2.5 éves kislánynak? A fiam számára van több ötletem is, de a lányunk mindig kifog ratjam.

Figyelt kérdés
Nem szeret gyurmázni, rajzolni, úgyhogy ezek nem jók, nincs kertesházunk sem.
2013. okt. 31. 15:09
 1/9 anonim válasza:
40%
plüssöket,ruhákat,kiskutyát ami szereti a gyerekeket meg vigyáz rájuk pl.:golden retriver nagyon aranyos,németjuhász
2013. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
40%
házba a kutyát
2013. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakásba a kutya nem túl jó ötlet


Babakonyha esetleg?

2013. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Játék kassza, kirakó, matricás könyv, Bogyó és Babóca sorozat, Uki dvd, Halász Judit cd?
2013. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Babakonyha, interaktív plüss állat, szobacsúszda, hintaló
2013. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szobacsúszda nálunk egy hétig volt érdekes, azóta kerülgetjük


viszont az ugrálócsacsit szereti a lányom, meg a duplo-t, a fa kisvasutat, a különböző böngészős könyveket és nemrég kapott egy plüss szerű kis kutyát, ami ugat, megy előre és hátra, forog, az is nagy kedvenc


most karácsonyra kap porszívót, pecséteket, fa puzzle-t, egy szintén fa halacskás kirakót, amiből mágnes segítségével ki lehet fogni a halakat,


ha van rá lehetőséged, menjetek el játszóházba és ott kiderül, mi tetszik neki, én babakocsit akartam neki venni, de aztán a játszóházban rájöttem, hogy felesleges lenne

2013. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kiskutya a szülőnek ajándék nem a gyereknek. Ráadásul egy golden termetű kutyát etetni is kell rendesen.

Az én lányom újszülött én kicsi pónimat fog kapni. Egy alapmodellt 4 ezer forint körül, tescoban láttam egy szépet. Nagyapától pedig vagy fürdő játékot vagy wow játékot fog kapni. Van ez a lószállítós wow autó vagy van kutya szállítós is. Egy ilyenben gondolkodunk neki. Keresztanyuéktól könyvet fog kapni és egy ruhát.

2013. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lakásban lakunk, ide nem jöhet kutyus, főleg mert a kisfiunk allergiás a kutyaszőrre :(.

Sok játékunk van már, a kisfiunktól is örökli őket, így kirakókkal Dunát tudunk rekeszteni, babakonyha és babakocsi is van már.

Porszívón én is gondolkoztam, meg mosogató/mosógépen.

Az ugráló csacsi elgondolkoztató, mert az ugráló zebrát nagyon szereti, csak már kinövi lassan.

Köszönöm az ötleteket.


Milyen interaktív állatkának van értelme, ami már bevált nálatok?

2013. okt. 31. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Amiket a lányom kért eddig: Geomag (barátnőm kislányánál szokott vele játszani, nagyon szereti), Lego Friends (van már neki 2 kisebb, szerencsére vigyáz rá, nem szórja szét, nem eszi meg), baba, aminek van cumija (Müllerben féláron vettem egy Baby Born babát), társasjáték. Meg szeretne egy Sylvanian házat, de azt majd szülinapra, mert karácsonyra már vettem ugye sjandekokat. Hungry hippo társast vettem, meg kap majd mellé még valamit. Ami persze elengedhetetlen, az a mesekönyv és a diafilm. Szerencsére nagy a család, mindenkitől kap 1-1 ajándékot.
2013. nov. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!