Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisbabám milyen színű lesz?

A kisbabám milyen színű lesz?

Figyelt kérdés
A párom félig indiai valamennyire látszódik rajta, hogy nem fehér. Én világosbarna, zöldeskék szemű vagyok. Mostanában sokat gondolkoztam rajta, hogy a gyerekem milyen színű lesz? Ne értsétek félre szeretem a páromat, a kisbabát is csak kíváncsi vagyok.
2016. aug. 10. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A ferjem Eszak-europai en pedig magyarnak is sotet vagyok... A nagyfiam csak ra hasonlit, nagyon vilagos a bore, szeme, haja. A kozepso fiam is szoke, vilagos boru de mar vilagosbarna szemu. Az o ikertestvere kislany, o pedig pont olyan kormos mint en. Erdekes modon ezen kulonbsegek ellenere is nagyon hasonlit egymashoz a 3 gyerek. Biztos szep lesz a tied is!
2016. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a barna dominánsabb a kék/szőkével szemben. Bár én láttam már cigány-magyar párosnak vörös gyereket, szóval még ez is beüthet.
2016. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szombaton megszületett a kisfiúnk. Azoknak lett igaza akik azt tippelték,hogy a páromra fog hasonlítani. Le sem tagadhatná, hogy ő az apja. :-D
2016. aug. 16. 18:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2016. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!