Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Brendonban...

Mi a teendő? Brendonban vásároltunk triciklit?! Többi lent

Figyelt kérdés

Ma vagyis szerdán kapott a kisfiam egy triciklit a mamájától. Együtt vásároltuk. Mivel várjuk a kistesót aki lány lesz mondta anyósom h olyat szeretne venni ami mindkettőnek jó lesz. Így lett egy piros fekete foltokkal. Nekem a kék jobban tetszett. Ami a pirosnak előnye kicsit magasabb.

Ki lehet még cserélni? Valahogy nem tudok a színével kibèkülni.


2016. aug. 11. 02:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha még nem használtátok a triciklit, szerintem gond nélkül kicserélik számlával.


Az más, hogy szerintem érdemesebb annál maradni, amit az választott, aki fizette. Főleg, ha te is látod az előnyét. De ha anyósod nem szólna érte, nem lesz belőle sértődés, akkor rajta...

2016. aug. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
A nem tetszik a színe mint indok a cserére kicsit kevés lesz, emiatt nem fogják kicserélni. Nem is kellene, hiszen egyrészt ajándékba kapta a gyerek,másrészt a nagymama eleve azért választotta ezt a szint, hogy majd a másik gyereknek is jó legyen
2016. aug. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha nem használt és megvan a blokk, biztos kicserélik. A piros-fekete nekem teljesen uniszex szín amúgy, nekem kisfiam van, és piros-fekete a babakocsija, egyáltalán nem lányos. Amúgy túl van kicsit misztifikálva ez a fiú szín-lány szín dolog, szerintem fiúnak is tökéletes a piros bicaj és lánynak is a kék. Ha meg műszakilag is előnyösebb a piros, pláne nem cserélném.


De ha személy szerint te nem tudsz kibékülni a színével, szerintem sértetlen áru esetén biztos kicserélik.

2016. aug. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Mért nem hívod fel a brendont? Ez csak az ő döntésük, itt gyakorin senki nem fogja megmondani hogy kicserélik-e vajon... De szerintem igen.
2016. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

aztán majd jön a kérdés, ahol várja, hogy vele szidjuk az anyóst...


jó nagy pofátlanság lenne, ha kicseréltetnéd...

2016. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Én nem cseréltetném ki, nem neked kell tetszenie, hanem a gyereknek. Akiről hogy-hogynem, szó sincs a kérdésben. Egy családi veszekedés elkerülése meg megér ennyit.


Ha a vásárlás óta nem telt el 3 nap, nem kell indokolni a cserét, akár vissza is kérheted a pénzt a blokkal. Persze ha nem használtátok közben.

2016. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Belinkelnéd, melyik kettőről van szó?
2016. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

most miért is lettem lepontozva??

A mama vett egy triciklit, unisex színben, gondolva a másik unokára is. Az ő pénze. Ajándékot vett a gyereknek, aki pont le*arja, milyen színű, lényeg, hogy gurul... erre anyuka kicseréltetné, mert NEKI nem tetszik a színe.

Hát szerintem ez irtó faragatlanság. Arról nem beszélve, hogy EGYÜTT vették, ha annyira nem tetszett, nyitotta volna ki akkor a száját...

2016. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam le.

[link]

[link]

2016. aug. 11. 15:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Mamát nem zavarja. Szerencsére ilyeneken nem sértődik meg. Azt mondta mi használjuk nem ő. Brendonba azt mondták blokkal kicserélik.
2016. aug. 11. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!