Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeged belvárosában tudtok...

Szeged belvárosában tudtok pelenkázási lehetőséget?

Figyelt kérdés
Szeretnénk néhány órát eltölteni a Széchenyi tér környékén, ha véletlenül úgy adódik, hol tudom tisztába tenni a babát?
2016. aug. 12. 11:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm neked is! Lehet benne valami, biztos én bonyolítom túl... De ha lehet választani a park padja és egy pelenkázó között, inkább az utóbbit választanám, ha párszáz méteren múlik. :)
2016. aug. 12. 11:17
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben nem egy étteremben van az a pad, senki épeszű ember nem fog rajta megbotránkozni. De: Hét hónapja nem voltatok sehol csak a boltban?!?! Meg: Háromnegyed órát mászkálni egy pelenkázásért?!?! Hidd el, az emberek 99%-a nem úgy tekinti a pelenkás gyerekeket, mint ufókat. Tisztában vannak vele, hogy a szükség időnként törvényt bont, és közterületen kell tisztába tenni. Nyár van, nem fog megfázni sem, nem értem, mi a probléma. Magyarázd el.
2016. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

De, eljárunk naponta sétálni, utaztunk már 200 km-re rokonokhoz, rendszeresen összejárunk babás ismerősökkel, eljárunk a nagymamához, rokonokhoz kerti sütögetésre, voltunk ballagáson, vásárban, de amint látod, ez mind olyan hely volt, ahogy vagy volt lehetőség elvonulni pelenkázni, mert valakinek az otthona volt, vagy a fenekünk alatt volt az autó, ahol szintén lehetett volna pelenkázni (épp nem kellett).


De annyian írjátok, hogy nem kell ezt így fölfújni, hogy elhiszem. :)

2016. aug. 12. 11:32
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább a plédet :-) Higiénikusabb és biztonságosabb. Hidd el, egy izgő-mozgó 7 hónapost nem könnyű azon a "pelenkázón" átpelenkázni.
2016. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es, igen, azt itthon is tapasztalom, egy ideje katasztrófa a pelenkázás, kb. indulhatnánk az olimpián birkózásban... :D Lassan itthon is áttérünk a heverőre, már megfordult a fejemben.
2016. aug. 12. 11:36
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Én siman a babakocsiban szoktam. Mindig van nálunk eygszerhasználatos pelenkázó-alátét, azt aláterítem és gyorsan kicserélem, a kutya se veszi észre (nem is látszik mit csinálok, ha előtte állok. Ne csinálj ügyet ebből, senkit se izgat!
2016. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%

Engem izgat.

Nem más gyereke, azt magasról le..., nem zavar.

De a sajátomat nem szívesen pelenkázom nyílt színen. Ne bámulják, ne nézzék.

Ha a strandon meztelenül kószálö gyereknél mindenki pedofilt kiált, akkor itt miért nem gond hogy a meztelen alfelét közszemlére teszitek?

Mekikben, gyerekorvosi rendelőben...stb mindig van pelenkázó.

2016. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%

Ami eszembe jutott a régi centrum helyén lévő üzlet. Illetve a volt napsugár étterem alatti nyilvános wc(bár nem tudom üzemel e még, és utolsó emlékeimben elég elpusztult lepusztult hely) és ahogy említették McDonald's és Burger Burger King. Ja a volt nagyáruház nyitvatartási ideje alatt oda is tudsz menni.


Én se pelenkáznék padon

:-)

2016. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, én külföldön lakok de egyébként szegedi vagyok, felháborítónak találom hogy sehol egy pelenkázó.most voltunk otthon. Egyébként az Árkádban van, ami végülis 10 perc a belvárostól, én oda szoktam vinni. A Széchenyi téren van egy anyám tyúkja vagy valami hasonló nevű étterem, És ott is van pelenkázó de gondolom ahhoz fogyasztani kell hogy használd. A Mekiben nincsen. Tehát egyedül az Árkád marad.
2016. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
A Kárász utcai McDonald's ban nincsen pelenkázó. Múlt héten voltam és a saját szememmel láttam. Előző voltam.
2016. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!