Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázási nehézségek. Miért...

Gabi86 kérdése:

Pelenkázási nehézségek. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
nem hagyja magát bepelusozni.üvölt mihelyt lefektetem a pelenkázóra.most nem tudom hogy az nem tetszik neki hogy le kell feküdnie vagy maga a pelenkázás vagy hogy olyankor nem engedem hogy elforogjon,felüljön stb.nektek is csinált ilyet a gyerkőcötök.már hülyéskedek vele,odaadok neki bármit amit kér csak maradjon fekve és nagyon ritkán ússzuk meg üvöltés és "hiszti" nélkül.11 hós

2014. ápr. 22. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, majd elmúlik ez a kor. Mi is komplett zenekart alkottunk a papával, ha nem akarta a pelenkázás. Próbálkozhattok bugyipelussal, hátha az jobban tetszik neki.
2014. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja és nagyon sokat hagyom meztelenkedni.kb 2 hónapja csinálja
2014. ápr. 22. 14:07
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. ápr. 22. 14:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyakori ebben a korban, nem ér rá a pelenkázásra, mert éppen sokkal jobb dolga is lenne. Nálunk a pelenkázóhoz oda van készítve egy-két dolog, amivel általában elvan egy percig a fiam
2014. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, a kétévesemre mostanában rájött az említett dili :)))
2014. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez visszatérő probléma, mi is àtéltük :)
2014. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nálunk a krémes dobozok a menők, azokból néhány oda van készítve, hogy legyen mivel elfoglalnia magát
2014. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ami erre bejött: bugyipelenka és ágyon-szőnyegen pelenkázás. Pisinél csak is állva, lekapom-feladom. Egyedül kakinál kell egy kicsit lefeküdnie, amíg letakarítom, után megint álldogállhat... Ennyit már így nem is bánt, mert a többinél nem kellett lefeküdnie.

Csak javasolni tudom a bugyipelenkát! És hogy a pelenkázót ne erőltesd már, fölösleges üvöltetni, ha meg lehet oldani máshogy is. Később, amikor már megszokja hogy ilyen ügyes és nem lesz ennyire fontos, hogy egyfolytában mozogjon, megint vissza lehet térni a sima pelushoz, nálunk legalábbis így volt...

Most tértünk vissza aztán ismét a bugyipelushoz, mert már gyakoroljuk lassan a bilizést...

2014. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jaj én már az ágyon a földön mindenhol próbáltam,de hiába.van hogy fel kell vennem mert úgy sír.köszönöm a pelusos ötletet veszünk mi is.talán így könnyebb habár az öltözködés is botrányos.meg még a fürdés utáni pelusozás akkor is ilyen pelust adtok rá?mért fürdés után rám csimpaszkodik és úgy öltöztetem.nagyon buli.ezt miért csinálja szerintetek?meg a krémet állva elég nehéz rákenni nem habár még nem próbáltam?!
2014. ápr. 22. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Én éjszakára nem ilyet adtam rá, de csak azért, mert nálunk az volt a rutin, hogy fürdés után kapott tápszert, és azt fekve itta, így közben nyugton volt, gyorsan mindig felöltöztettem addig. De ha nem így lett volna akkor is bugyipelust adtam volna rá. És egyébként én is krémeztem előtte minden pelusozásnál, utána nem, és nem lett semmi baja a bőrének. Úgyhogy azóta csak kaki után kenem a bőrét! (egyébként sokan már kezdettől fogva így csinálják, nem krémezik állandóan)

2014. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!