Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák több gyerekkel,...

Anyukák több gyerekkel, mosogatógépnek mekkora hasznát veszitek a mindennapokban? Milyen gyakorisággal használjátok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A harmadikkal voltam terhes, amikor elköltöztünk és beféer végre vehettünk egyet.

Másfél hónapon át minden nap elmondtam a férjemnek, hogy milyen boldog vagyok. :)

XXL-eset érdemes, a 12 személyeset.

Napi 2-3x fut így nyáron, hogy itthon vagyunk, meg hétvégén is, amúgy napi 1x.

Ehhez hozzá tartozik, hogy ételallergiásak a gyerekeim, és így néha két-három félét főzök ugyanabból. Picit több így az edény, mint átlagosan lenne.

2016. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerek van, a mosogatógépet 2 éve vettük. Imádom.Szerintem napi 20 perc munkát spórol nekem. Az igaz, hogy tényleg csak nagyot érdemes venni, nekünk is 12 személyes van. Ha itthon vagyunk egész nap vagy főzök, akkor naponta megy, ha mindenki iskolában/munkahelyén eszik, akkor néha csak kétnaponta.

Amit még nagyon szeretek, hogy amikor vendégek jönnek, csak beteszem a cuccot, és tudok a mosogatás helyett velük foglalkozni, vagy beindítani este lefekvés előtt, és reggelre minden tiszta.:)

2016. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A kézi mosogatás ezek szerint nagyon kevés maradt. Mennyire, mi az arány? Mindent beraktok, ami berakható? Mit mosogattok kézzel?
2016. aug. 16. 22:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek,már 15 éve van mosogatógépem(akkor még csak 1 gyerek volt).Mi egyből 12 terítékest vettünk.Most már-hogy 5 tagú a család-naponta-2 naponta indítom.Ha buli van naponta 2-3 alkalommal is tele lesz.Imádom!
2016. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A 4. vagyok.Minimális,amit kézzel mosogatok.1-2 evőeszköz,pohár,tányér.Mivel mindenből van bőségesen,nem gond,ha megtelik a gép.
2016. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, biztos, hogy veszek.
2016. aug. 16. 22:26
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 eve van, egy gyerekem van. Nem is tudom mit csinálnék, ha nem lenne. Nem mindegy,hogy mosogatok egy órát vagy a gyerekkel vagyok, pihenek. Én a tepsiket szoktam kézzel mosni, minden mást gépbe teszek.
2016. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
2 gyermekem van, minden nap legalább egyszer, de van, hogy kétszer is megy a mosogatógép. Az egyik legnagyobb segítség a háztartásban. Minimális edényt szoktam csak kézzel mosogatni, 1-2 poharat, evőeszközt.
2016. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Oh, már várom a percet, hogy én is...:)
2016. aug. 16. 22:51
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
A mosogatógép a barátom☺imádom! Van, hogy napi többször is megy, most hétvégén nagy vendégeskedés volt nálunk, a két gyermekünkön kívül 6-7 felnőtt...3x indítottam be. Ha azt a hatalmas mennyiséget kézzel kellett volna elmosogatni, egész nap a mosogató mellett álltam volna.
2016. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!