Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Édesség zabálás szülés óta....

Édesség zabálás szülés óta. Mitől van ez? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Terhességem alatt nagyon sok édességet kívántam. Májusban megszültem 3 hét alatt lement rólam a felesleg sőt kevesebb voltam mint amivel a terhességet elkezdtem. Terhességet 79 kg-al kezdtem, 92 kg-al zártam és 71 kg-ra fogytam le. Volt egy kis depim is.


Azt hittem hogy ez az édesség mánia el fog múlni a szülés után, de jelenleg a kisfiam 3,5 hónapos és ÉN állandóan édességet eszek. De már van úgy hogy reggel felkelek és akkor.


Tök szépen lefogytam de ha ez így megy tovább vissza fogom hízni, ezt pedig nem akarom. De jelenleg az édesség olyan hatással van rám, hogy azt nem tudom elmondani és nem tudom nem enni. Már próbáltam.


Mit csináljak hogy elmúljon? Kérlek szépen hogy segítségetek.


2016. aug. 17. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont így jártam, míg szoptattam, 21 hónapig, sajna többet híztam mint terhesség alatt.

Reggelire ebèdre vacsira csak édességet ettem volna...

Sajna itt csak az önfegyelem segíthet pedig, semilyen varázsige nem fog helyetted nem enni ;) Hidd el, csak az elsö pár nap lesz nagyon rossz, utána könnyebb!

Eetleg próbáld ki, szedj krómot, az állítólag segít az édessègvágyat lenyomni.

2016. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, mondjuk nem volt depim de általában miután lerakom aludni a gyerekeket, előkerül a csoki, keksz stb...Nem sok akaraterőm van, mondjuk szerencsére nem híztam el de azért jobb lenne egy 5 kg mínusz, ahhoz meg el kéne hagyni az édességet. Arra is gondoltam hogy talán lehetne helyettesíteni cukormentes édességekkel, te nem próbáltad?
2016. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoptatsz?
2016. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem szoptatok, első perctől kezdve nem kellett a picurnak...


Hát valamit muszáj vagyok tenni, mert ez így nincs jól... tök szépen lement rólam a felesleg és most meg aggódhatok hogy vissza jön... ezt pedig nem akarom...


De amúgy is azon jár az agyam hogy valami édeset kellene enni, úgy kívánom hogy azt leírni nem lehet...


nem gondoltam hogy így elhatalmasodik rajtam, ez a dolog.

2016. aug. 17. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél paleo édességet, paleo süteményt, csokit. Szép lassan leszoksz. Csak vigyázz hogy a kieső szénhidrátot ne más szénhidráttal pótold, ne egyél pl. töb zabpelyhet, kenyeret, krumplit, tésztát.
2016. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!