Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felicitas csomagról szeretnék...

Felicitas csomagról szeretnék információkat! E-mail-ben kapott kóddal sikerült már átvenni valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy a védőnőtől kaptam egy kis pakkot tele szórólapokkal. Legalább 3 szórólapon szerepelt, hogy regisztráljak be egy adott oldalra a védőnőmtől kapott pakkban lévő kóddal, ahol majd automatikusan generálnak nekem egy átvevő kódot e-mailben, mellyel az általam választott helyen átvehetem a kezdő csomagomat. Én a Debreceni Tesco-ban lévő patikába kértem a csomagom, ahol közölték, hogy voltak már bent ilyen e-mailes kódokkal kismamák, de ők erről az új rendszerről nem tudnak semmit és a védőnőmtől kellett volna kapnom egy kis kupont, amit ki kellene töltenem és azzal visszamennem és csak ezen papír leadása után tudják kiadni a várandós csomagomat,merthogy nekik kell az a papír, így tudnak vele elszámolni. Most csak ebben a patikában nem kaptak még tájékoztatást erről az e-mailben is kérhető kódról, vagy én nem kaptam a védőnőmtől ilyen kis papírt? Gyanítom, hogy mivel 3 helyen is le van írva, hogy honlapregisztrációt követően vehetem át, gondolom, hogy amiatt nem is kaptam ilyen papírt a védőnőmtől, amit a patikába követelnek, merthogy már ezt is elektronikusan kell intézni.....Esetleg járt már valaki így, hogy így is kiadták neki, vagy olyan, akit szintén visszautasítottak papír hiányában? Mi ilyenkor a teendő? hogy tudom átvenni a csomagot? Írtam már a Felicitasnak is, de még nem reagáltak.

#kiadás #emailes kódra
2016. aug. 18. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Kijavítanám, még mielőtt bárki félreértené :) Szóval a védőnőtől kapott pakkban egy kiskönyvön van a kód, de a kiskönyvben csak különféle infók vannak, nincs olyan rész,amit ki kell benne tölteni, a patikában viszont egy konkrét kis lapot kérnek kitöltve.
2016. aug. 18. 14:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Dm-ben kóddal is át lehet venni. A kuponos a régebbi rendszer volt.
2016. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pár hete vettem át kuponnal. Viszont az alma patikás az kódos, az biztos.
2016. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dm ben vettem át. Regisztráltam az oldalra, ahol a könyv kódot kellett írni be. Emailbe is az jött,azt nyomtattam. Azzal oda is adták.
2016. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Akkor megpróbálkozom a DM-el, bár nem tudom enged-e még egyszer kódot generálni :/ Az Alma patikásat azt átvettem, ott nagyon aranyosak voltak ;) Köszönöm a segítséget mindenkinek :)
2016. aug. 19. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!