Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szálodába hogy oldjam meg?

Szálodába hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Kislányom minden este az ágyában iszik kakaót, nélküle nagyon nagy a hiszti! Ott hova tegyem a tejet mert elvileg nem lesz a szobába hütő!
2016. aug. 19. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szoba szervíz ha van kérsz kakaót.
2016. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Tartos tej v. Dobozos kakao..
2016. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dobozos kakaot nem issza meg! A tartos tejet meg ha megkezdem hidegen kéne tárolni!
2016. aug. 19. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Minden szállodai szobában van minibár ami hütőben van. Onnan kipakolsz és berakod a tejet.
2016. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én 2 decis tartós tejet vittem, azt csináltam meg kakaónak. Max viszel többet, ha kérne még, de gondolom 2 dl elfogy egyszerre, nem kell hűteni utána.
2016. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen az elfogy! Akkor hétfőn meg is nézem boltba és veszek köszönöm a válaszokat
2016. aug. 19. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom milyen helyre mentek,de minibár már a panziókban is van(a legtöbb helyen),nemhogy száLLodában!Hány éves a kislány?!Mi azt csináltuk,hogy mielőtt bezárt az étterem(a szállodai) lementünk,a mikróban megmelegítettük,és felvittük Nekik.A kicsinek cumisüvegben(Neki csak a tápszert,amit akkor készítettünk el/babatejet),a nagyobbnak kupakos flakonban a kakaót.
2016. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem a tartós tej sem szokott megromlani,felbontás után általában egy nap alatt megisszuk,sosincs hűtőben.
2016. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 dl-s "kisdobozos" tejet vennék, ha kimarad, mert mondjuk kettő kell, mert 3 dl-t iszik, akkor azt az 1et meginnám én/apa/nagytesó. Kicsit drágább, mint a literes, de nem vész kárba.
2016. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!