Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem kapható sehol Anna,...

Miért nem kapható sehol Anna, Peti, Gergő könyvek?

Figyelt kérdés
Van talán 4-5 részünk belőle, de a többit sehol nem lehet megvásárolni. Néztem több boltban, webáruházban, kiadóknál és sehol. Miért lehet ez? Ti tudtok valahol ahol kapni?
2016. aug. 22. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt pont erről egy cikk a díványon: [link]
2016. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a 4-5-is bőven elég.

Újonnan nem lehet kapni. (Én azt a verziót hallottam, hogy a gyerekek kívánságára)


Mi a könyvtárból hoztunk ki (nekünk 1 van). De nem csak ezt olvasom, hanem sok más könyvet is, így engem nem hoz lázba, hogy teljes legyen az Annapeti sorozat...

(Szerintem a gyerekem is túléli, hogy nem ismeri meg az összes mesét)

2016. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neten használtan lehet csak venni elég drágán pl. vatera 4-5 ezer egy példány ami jó állapotban van.
2016. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
használtan 5-10 ezerért lehet kapni.
2016. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Könyvtárból lehet kölcsönözni, vagy vaterán 5 ezer ft-ért venni. Én kölcsönöztem. Silánynak tartom a szövegezést. Rosszabb,mint a bogyó és babóca. Az viszont vitathatatlan, hogy a gyerekem szereti.

5ezerért már kapok két Kipp-kopp könyvet, ami klasszisokkal jobb.

2016. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Azért én nem fikáznám le az Anna Peti Gergő könyveket... Az én húgaim például azon nőttek fel, és nem volt semmi kifogásuk ellene.
2016. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
A gyerekeknek nem is szokott kifogásuk lenni ellene, a szülőknek annál inkább :DDD
2016. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Az én lányaim is imádják, nyilván azért, mert sok olyan történet van benne ami akár a mi családunkról is szólhatna és így magukra ismernek benne a gyerekek.

Szerintem is kicsit gagyi a szövege de ez van. A lányom azt is szokta mondani h menjünk el meglátogatni Annáékat :-)

2016. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Gagyi... Most őszintén, milyen szövege legyen egy kiskorú gyerekeknek szánt könyvnek?? Nem hiszem, hogy gagyibb az ebben a témában konkurens könyvek többségénél... Pont az a jó, hogy nagyrészt igaz történeten alapul, egy létező családról szóló történet, így a gyerekek tudják mihez kapcsolni, és nem tűnik elérhetetlennek például az, ha találkozni akarnának vele, ahogy te leírtad, kedves utolsó válaszoló. :) Az utolsó előtti válasz is vicces... Ha a szülőknek akkora kifogásuk lenne ellene, akkor ki kényszeríti őket, hogy vegyék meg a gyerekeiknek? :P Vagy a kisgyerekek veszik meg maguknak? Ha meg annyi esze van a szülőnek, hogy nem néz utána a gyereküknek szánt könyvnek, nem olvas bele, csak vakon megveszi, akkor meg is érdemli.
2016. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
A gyerekek azért szeretik mert nincs bennük feszültség,nyugtató,főleg elalvás előtt.A szülők szemét szerintem az bántja,hogy írt az írónő egy tök egyszerű könyvet,amilyet bárki,akár én is megírhattam volna,mert fantázia nem sok kell hozzá,és ebből jó nagyot kaszált.De ha ez kell a gyerekeknek akkor miért baj? Az én lányom is szereti,és szívesen olvasom neki.Nekem gagyi persze a szöveg,meg kicsit anyuka karaktere is elszállt (hiszen ilyen tökéletes anya a világon nincsen :) ) de mesekönyvben nem az én véleményem a lényeg.Az illusztráció meg nagyon aranyos.Bartos Erika többi művét meg kifejezetten szeretem: Babócát,az Együtt lenni jót,vagy az Őrangyalt ami sérült,fogyatékkal élő gyerekekről szól,alapművé tenném az ovikban
2016. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!