Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem kapható sehol Anna,...

Miért nem kapható sehol Anna, Peti, Gergő könyvek?

Figyelt kérdés
Van talán 4-5 részünk belőle, de a többit sehol nem lehet megvásárolni. Néztem több boltban, webáruházban, kiadóknál és sehol. Miért lehet ez? Ti tudtok valahol ahol kapni?
2016. aug. 22. 11:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
23%
Én is erről beszéltem. Ez a jó benne, hogy nincs benne olyan nagy fantázia, hanem egy igaz történeten alapuló, családi történet. Nem tudom, miért zavar a sikere annyi embert... De ha valaki irigykedik rá, akkor menjen és írjon ő is ilyen könyvet, a lehetőség adott rá. Igen, az igaz, hogy azért el van túlozva a könyv, mert úgy állítja be, mintha egy tökéletes mintacsalád lenne. Valószínű, hogy nem a konfliktusok voltak többségben, meg nyilván egy jó család, de nem annyira, ahogy azt ő bemutatja a könyvben. :D De ez semmiképpen sem negatívum szerintem. Nem baj az, ha példát mutat a gyerekeknek, hogy milyen egy úgymond tökéletes, veszekedés nélküli család, mégha azért az a család sem olyan, akiről írták a könyvet, de a gyerekek ennyire pontosan ennek úgyse járnak utána. Nekik annyi elég, hogy létezett ez a család, amit a fejezet végére berakott képek is bizonyítanak, tehát példát lehet róluk venni. Nekem tényleg semmi bajom nincs ezzel a könyvvel, bár igaz, hogy már kinőttem belőle, de a három tesóm kiskorában mind ezt hallgatta, és nem volt rá soha panasz.
2016. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!