Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iskolakezdési támogatás...

Iskolakezdési támogatás visszaadása?

Figyelt kérdés

Lányomnak nem sikerült a pótvizsgája, alatta nincs osztály, másik suliba kellene mennie. Ő viszont eldöntötte, hogy estibe megy, így amit igényeltem iskolakezdési támogatást nem vagyok jogosult igénybe venni. Visszaadhatom? Direkt nem nyúltam hozzá, nem szeretnék csalni. Hogyan kell visszaszolgáltatnom? Kinek adjam le?

Köszönöm a válaszokat.



2016. aug. 22. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen fajta támogatás ez? Az állam adja, vagy a munkáltatói cafeteriára gondolsz, ott is van iskolai zseb. Mert ha ez utóbbi, költsd el nyugodtan,ruhára elfogadják pl., mert erről nemkell elszámolni, teljesen szabályosan elköltheted.
2016. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Eszter76 ***** válasza:
A munkáltatói cafeteriához is kell iskolalátogatási igazolás! Le kell adni utólag! Ha ilyet kaptál, akkor kérdezd meg a munkahelyeden, nekik tudniuk kell, hogy mit kell csinálni.
2016. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kell iskolalátogatási (államigazgatásban dolgozom), csak annyi a feltétel, hogy az igénylőnek legyen iskolaköteles korú gyereke
2016. aug. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!