Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kinek jár iskolakezdési...

Miklosi Kriszta kérdése:

Kinek jár iskolakezdési támogatás? Ha általános iskolába jár a gyereked, pedagógus vagy, a Klik a fenntartója iskoládnak, akkor miért nem jár?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert ez anyagi helyzet függő,nem az dönti el,hogy általános iskolás a gyereked,és te is pedagógus vagy.Illetve ha jól tudom ingyen könyv is max.1.osztályosoknak jár.De miért nem a suliban kérdezed meg?
2015. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értse már mindenki, hogy ez csak egy adható támogatás. Ma már a sokadik kérdés. Én közalkalmazott vagyok, nekem sem jár, sőt évek óta étkezési jegyet sem kapunk. A férjem sem kap. Teljesen mindegy, hogy mi a foglalkozásod. A munkáltató dönti el, hogy adja vagy nem.
2015. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én nehezen értem meg. Már csak azért is, mert többen kapnak étkezési utalványt, mi nem. Több családnak ingyenes a tankönyvcsomag -nekünk nem. Uram bocsá, felteszem ezt a kérdést-mert nekünk miért nem? Pedig dolgozok 40 órát az iskolában, még mennyit otthon (mert nem tesit vagy rajzot tanítok), de csak 32-t írhatok be. Apuka se kap, én se. Tudom, így jártam.
2015. júl. 23. 06:53
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj,de ennyi ésszel hogy lehetsz pedagógus?Fogd fel,hogy le van tojva,hogy hol és mit dolgozol,ha nem szorultok rá akkor nem kapsz semmit.Nyilván te és a férjed is kerestek annyit,ami meghaladja az egy főre jutót,így nem ítélnek oda semmit.Ezt tudja a munkáltatód,és ennyi.Nem ad.
2015. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nincs igazad.

A munkáltató által adott iskolakezdési támogatásnak nincs köze ahhoz, hogy rászoruló vagy-e vagy sem.

Férjem kap (40ezer Ft/gyerek), pedig igencsak jól keres, én nem kapok (szintén KLIK). Egyszerű az oka, a Kliknek nincs pénze, a versenyszférának van.

2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!