Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogjam magam pihenésre?

Hogy fogjam magam pihenésre?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy a pihenés. 3 hete született a lányom, császárral. 1 hét után már a 7 éves fiammal voltam sétálni, cukrászdában. Azóta sem tudok "leállni". A lányom álombaba, eszik-alszik, tényleg lehetne mellette pihenni, aludni. A héten szabadságon van a férjem is, így pl. ma is ő vitte fociedzésre a fiúnkat. De én ahelyett, hogy pihennék, pl. most is 2 féle kaját főzök-sütök. Pedig nem létfontosságú, holnap is ráérne. Reggel felébredek, és már 1000 teendő lebeg a szemem előtt, hogy aznap mit szeretnék-akarok-fogok megcsinálni.

Érzem, hogy rám férne a pihenés, de kattog az agyam, hogy ezt is csináljam még meg, és majd utána.... ja, de még azt is meg kéne csinálni stb...

Jövőhéttől kezdődik az első osztály a fiúnknak, így még több koncentrációra, szervezésre lesz szükségem, hogy reggel vigyem, délben menjek érte, majd kedd-csütörtök vigyem du. fociedzésre, itthon főzzek, mossak, takarítsak stb.... Apuka is sokat segít, de 3 műszakban dolgozik, így sokszor rám fog hárulni minden.


2016. aug. 25. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
azért megnézmén azt a 2 gyerekes anyukát aki egész nap pihizik :D én 2,5 hete szültem, nagy 6 éves, edzése van, menni kell, vásárolni kell, enni kell adni neki is, kicsinek is. mondjuk én leülök a gép elé ha csöndben van mindkettő :D nekem az orvosom annyit mondott, hogy ha elkezdek nagyon vérezni, akkor az azért van mert sok volt, akkor vegyek vissza :)
2016. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!