Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen 3 napja húzó érzés...

Mono144 kérdése:

16 hetesen 3 napja húzó érzés alul a hasamnál. Eddig teljesen tünetmentes voltam, de most húz, nyilal, szurkál, és néha pihenésre is nehezen múlik. Szedek magnéziumot is, nem is keveset és még így sem múlik. Volt valaki így?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van orvosod kérdezz rá, hívd fel. Vagy védőnőt.


Nekem is volt, pihenésre se múlt, egy egy napot csak, másnapra látványosan nőtt a hasam és elmúlt a szurka. Ha másnap is fájt volna, felhívtam volna a dokit.


Ne ijedj meg, de mivel 3 napja érzed, kérdezz meg szakembert.


Jobbulast

2016. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, igen nekem volt, tünetmentes hüvelyfertőzés vlt az oka...
2016. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Holnap reggel megyek a dokimhoz, és kérek tőle egy laboros kenet vizsgálatot, bár ezen a fórumon egy orvos azt írja lehet hirtelen növekedő méh is, de biztonság kedvéért holnap doki.


itt a link aki el akarja olvasni: [link]

2016. jún. 1. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyulik a meh falad :) ne aggodj, sztem semmi komoly :)
2016. jún. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnál, ismét megvizsgált, azt mondja hogy lehet hüvelygomba is, de kiakadtam mert csak találgatott, és semmilyen labor vizsgálatot nem kért. Meg nézte UH-n is a babát és azt mondja hogy eddig fekvő most álló helyzetben van a méhem, és ez is kiválthatka hogy cirka 14-16 cm-es baba itt-ott nyom belül. Remélem hogy csak ennyi a probléma.


Köszönöm mindenki hozzászólását!

2016. jún. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!