Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális így készülni a babára?

Normális így készülni a babára?

Figyelt kérdés

Jövő ősszel szeretnénk babát,addigra lesz teljesen kész a házunk,szóval kb egy év múlva kezdünk leghamarabb próbálkozni.

Minden más körülmény adott.

Elkezdtem készülni.

Egészségesebb táplálkozás,a házat bababaráttá alakítgatom. Babás könyveket töltögettem le,nyomtattam ki,főleg hozzátáplálással kapcsolatban. Gyerekdalokat szedtem le válogattam össze. Kinéztem hogy majd milyen mesefigurát akarok a falra festeni a gyerekszobában. És hasonló apróságok.

Normális? Végülis még bele sem kezdtünk próbálkozni.


2016. aug. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Van egy tervetek és szeretnél felkészült lenni.Jól csinálod.Sok sikert a megvalósításhoz!:)
2016. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eszter76 ***** válasza:
Persze, hogy normális. :-) A tervezett babára mindenki készül - és ez így van jól. Jó tervezgetést!
2016. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Nekem csak az fura, hogy a hozzátáplálással kezdesz, mikor még a terhességről, szoptatásról, a baba ellátásáról is van bőven mit olvasni/tanulni. De végülis mindegy a sorrend, még bőven lesz időd mindenre. :)
2016. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Baba ellátásáról nagyon nem kell olvasgatnom,hugommal nagyon nagy a korkülönbség köztünk,pár éves koráig velük laktam,anyám depresdziója miatt minden ilyet megtanultam,szóval nem esek pánikba ha meg kell fürdetni egy csecsemőt vagy le kell kezelni egy köldökcsonkot. A hozzátáplálás azért érdekel,mert hugom bébiételen növekedett,meg műkajákon,nem tett nekk jót. Én imádok főzni,bébiételt csak utazáahoz akarok max.
2016. aug. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!