Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom rendesen, a menzesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom rendesen, a menzesze első napján elkezdte szedni a tablettát, azonban az első 11 napon többször volt hasmenése. Legutóbb a termékeny napjaiban voltunk együtt. Van-e esély babára (nem lenne baj, csak fel szeretnénk készülni rá)?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a tabletta felszívódását veszélyeztette a hasmenés időpontja, akkor azt megfelelően pótolnia kellett. Ha nem így tett, akkor teljesen kiszámíthatatlan a tabletta hatása illetve nem-hatása, szóval készüljetek fel akármire. Én a helyetekben mondjuk az első hónapban ebből a problémából fakadóan biztosan kiegészítő védekezést alkalmaztam volna, de ti tudjátok.
2014. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szerencsére nem probléma, ha megfogan, bár csak kicsit később szerettünk volna babát... de ha most, hát most... :)
2014. márc. 29. 13:17
 3/6 Ahogyakarod válasza:
És azután is szedte a gyógyszert, hogy már lehet megfogant a baba? Mert ha igen, akkor az a kicsi egészségére káros lehet...
2014. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Legutóbb a termékeny napjaiban voltunk együtt."


Jaj! Tabletta alatt NINCS termékeny időszak! Illetve bármelyik nap termékeny lehet, HA nem megfelelően szedi!


A tabletta kikapcsolja a természetes ciklust, művit hoz létre. Ha valamilyen gikszer lép fel: hasmenés, hányás, antibiotikum, akkor bármelyik nap terméketlenből termékennyé válhat.

2014. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a normális ciklus szerint termékeny...
2014. márc. 29. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Értettem, hogy hogy értetted, de értelme nincs a normál ciklus termékeny napjaival foglalkozni, amikor már nincs normális ciklusa, csak művi.


Ha tabletta mellett valamilyen oknál fogva mégis előfordulna peteérés (pl.: hibás szedés, hányás, hasmenés esetén), az a "szedés nélküli termékeny időszaktól" teljesen függetlenül bármikor bekövetkezhet és nincs nagyobb esélye a korábbi termékeny napokon!

2014. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!