Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövő hónapban házassági...

Jövő hónapban házassági évforduló még valakinek? Ünneplitek baba mellett? Mekkora a babátok/gyermeketek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
jovo honapban valoban hazassagi evfordulo, pocaklakoval unneplunk. 14hkm
2010. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

május 8án lesz a 6.házassági évfordulónk,7.-én a Bendegúz fiunk neve napja,ha mást nem,ezt tuti "ünnepeljük" egy kis tortával.Ő másfél éves.És lehet addigra meg lesz az öccse is,24-ére vagyok kiírva :-)

ha még egyben leszek,talán egy gyors vacsi belefér majd.ha nem,akkor majd valamikor bepótoljuk :-)))

2010. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

9 honapos volt a fiam, amikor hazassagi evfordulonk volt, mi megunnepeltuk, vacsorazni mentunk el jo hosszan.

9re foglalt a ferjem asztalt, elkeszultem, nyolckor bealtattam a fiamat es mentunk, a nagyszulok oriztek az almat.

Akkor mar kismama voltam. Most a pici 2 honapos, a nagy 17 honapos lesz es 2 het mulva igy is elmegyunk a ferjemmel kettesben vacsizni es egy hosszu setara a fenti szervezessel.

2010. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk anyuéknak lesz május 13 asszem
2010. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok, nekünk 14 hónapos lesz jövő hónapban a lányunk, 17-én van az évfordulónk, tavaly abszolút sehova nem mentünk, itthon altatás után rendeltünk vacsit :) De idén máshogy lesz, mert más nyugodtan rá merem bízni a nagyszülőkre!

Boldog Ünneplést Kívánok nektek!!

2010. ápr. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!