Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hogy ennyi dupla családit...

Hogy hogy ennyi dupla családit kaptam?

Figyelt kérdés

Most jött reggel az üzenet 52250 ft érkezett a számlámra. 2 gyerkőc van egyik 3 éves lesz a másik 15 hónapos. Minden hónapban ennyit kapok a 2 gyerek után plusz a nagylányra a gyedet amit kb 26000 ft körül van.

Most nem csak a családit kaptuk duplán?


2016. aug. 29. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ki mondta neked, hogy dupla családi jár?
2016. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Agusztusban dupla családi jár hogy be tudjanak vásárolni szeptemberre. Így szeptemberben nem jár. Magyarán mondva a szeptemberit utalták el most. Lehet rosszul fejeztem ki magam.
2016. aug. 29. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
augusztus elején kaptál egyszer családit és ma utalják a szeptemberit. Ez a dupla családi.
2016. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Gyest nem kapsz egyik gyerek után sem? Nekem mindig egyszerre utalják a családit meg a gyest (ill. most már gyet-et), most is megkaptam egybe.
2016. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Megkaptad a szeptemberi gyest és a két családit. Nekem is együtt utalták ki a csp-t+gyest.
2016. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt nem értem, miért hívja ezt mindenki duplának??? Ha még egyszerre jönne... De jött egy pénz hónap elején, meg most egy hónap végén. Cserébe viszont egy héttel később, amikor kéne neki, nem fog. Ezt vajon érti mindenki, vagy várni fogja a manit megint? -_-
2016. aug. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem, nem kapsz duplán.

Gondolom, azt vártad, hogy most jön plusz csp, szept elején meg a szokásos csp és gyes. Hát nem.

2016. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

A nagyra gyest kapsz!

Ez a szeptemberi,amit most kaptál! Ha mindig ennyit kapsz,akkor mi a kérdés??

2016. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptad a 2 gyerek utáni családit + a gyest. Ez a szeptemberi. Szeptemverben pedig nem jön egyik sem, csak a kisebb utáni gyed (ha azt kapsz)
2016. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor gyest kapok. Midig összekeverem. Tudom, hogy szeptemberbe nem kapok, mint ahogy feljebb is írtam. Azt hittem csak a csp-t kapjuk meg most.
2016. aug. 29. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!