Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy anyuka...

Miért van az, ha egy anyuka feltesz egy kérdést (amire normális választ vár), akkor itt mindig vannak olyanok, akik itt élik ki magukat, és csak lehurrogni tudják az embereket? Azok válaszát is várom, akik pont ezt csinálják! Nagyon kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Engem kiakasztanak az olyan kérdések, hogy szabad-e rágózni terhesen, és hasonlók. Amit nem szabad, azt úgyis elmondja az orvos. A terhesség nem betegség, csak ezt sokan nem fogják fel. Az ilyen kérdésekre egyébként nem szoktam válaszolni, magamban teszek egy megjegyzést, a férjemmel jókat röhögünk, aztán ennyi. Viszont a durva helyesírási hibákat ki szoktam javítani, nem bunkó stílusban, de ez sem tetszik senkinek.
2010. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes feltevés, kérdés. Tegnap én is tapasztaltam, be is linkelem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Szegény kérdező felteszi a problémáját, segítséget kér, és az első válaszoló jól lehurrogja... Nem értem, miiért tartotta ezt hasznos, segítőkész válasznak.

2010. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló ezeken én is kiakadok, nem is erre gondoltam, hanem pont azért írtam ki a kérdést, amit a 2. válaszoló írt. Köszönöm, hogy válaszoltatok!
2010. ápr. 21. 09:43
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Például én sem válaszolok általában az olyanokra amire csak rosszat,( vagyis nem olyat amit vár a kérdező) tudnék írni. De például most is volt egy kérdés (önkielégítéssel nem ártottam e a babának témában) és ilyenkor mindig felbosszantom magam és legszívesebben leírnám a véleményem,ugyan nem sértőn, de biztos nem teszene sokaknak, mert nem az lenne benne amit várnak, hogy ó csináld csak nyugodtan, nem ártasz vele, az csak méhösszehúzódás volt.... Mert nekem erről más a véleményem.És néha van olyan, hogy nem bírom megállni és le is írom. De ált.visszafogom magam és nem teszem :-) Egyébként meg aki feltesz egy kérdést az sajna bele kell kalkulálja, hogy kap olyan választ is, ami nem éppen neki tetsző. Valahogy túl kell lépni rajta és kész, hiszen minden embernek más a véleménye.Ahogy mondja a mondás, ahány ház annyi szokás.
2010. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam lehurrogni senkit mert magam is baromira aggódós vagyok és tudom néha talán az én kérdéseim is másnak evidensnek tűnhetnek, de az tény hogy én az olyan kérdéseken szoktam kiakadni hogy "fáj a hasam nem jött meg lehetek terhes?" Ezeken csak mosolygok és beírom hogy talán igen talán nem :) Mert erre a kérdésre NINCS hasznos válasz :)
2010. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, szomorú, hogy lehurrogják a nagyokosok a kis tudatlaokat, pedig ez az oldal azért van, hogy bármit megkérdezhessünk. A sok okos nem is tudom miért itt olvasgat és nem a könyvtárban... ja és ez nem helyesírási verseny, az írás az egy kifejező eszköz jelen esetben, akinem esetleg nem mehy olyan jól, attól még lehet neki normálisan válaszolni.
2010. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

tudatlanokat

akinek

megy


bocsi ezeket elütöttem

2010. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kár ezt a kérdést kiemelni...
2010. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb az okok:

1,mert az anyuka topa, mint allat es annyi esze sincs, mint egy marek szaritott lepkenek

2,mert a valaszado topa, mint...(lasd fennt)


En szoktam bunko lenni neha mert a huszadik oltari baromsag kerdest olvasom es elszakad a cerna, de könyörgöm ha van net van googli, de ha ez nem is van ezen az oldalon keresö es elöbb ott nezem meg amit keresek hatha mar van valasz ra.

2010. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom őszintén, volt 1-2 alkalom, régebben, hogy rossz napom volt és beszóltam. De tényleg azért mert rossz napom volt, viszont valóban irritáló kérdésre tettem ezt. Már azt sem tudom mi volt az. Viszont attól mindig felmegy a pumpám, hogy

-terhes vagyok-e?

-megcsípte egy szúnyog a pocimat, fáj-e ez a babómnak

stb

2010. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!