Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhességnél normális...

22 hetes terhességnél normális hogy a pont a köldököm fölött rúgdos a babám?

Figyelt kérdés
vagy esetleg nagyobb a babám mint kéne hogy legyen?
2011. júl. 19. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én harminc hetes vagyok,köldök felett három ujjnyira van a méhfenék a doki szerint,a méretei kicsit nagyobbak (súly,cm)mint amennyit írnak rá korban,és mégis néha olyan mintha a bordámba is beleakadna a kis lábikója.

Szerintem nem létezik olyan hogy mekkorának kell lenni pontosan.

Szerintem tökéletes,hogy köldök felett már érzed,főleg ha a buksija lefelé van,és nyújtózva kalimpál a tappancsával.

:) Boldog Babavárást!

2011. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

22 hetesen van kb koldokmagassagaban a mehed teteje, a rugasokat erezheted picit felette mar.

Ez nem utal arra, hogy nagyobb lenne a baba erezhetoen.

Ennyi idos terhessegnel a babak merete meg nem szokott kivetelesen kicsi/nagy lenni az atlaghoz kepest.


Itt egy foto arrol, hogy melyik heten kb hol van a mehed teteje.

[link]

2011. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. júl. 20. 08:40
 4/4 titok29 válasza:
Hülyeseget beszeltek 30 het elött nem fordul lefele a baba tehat a feje fent van a köldöknel, nekem is csinalta nem is gyengen annyira hogy az elsö idökben reflexszerüen odakaptam hogy auuu.Megkerdeztem az orvostol ezt es azert erzed erösebbnek mert ez a FEJE. tehat a magzat FEJEL!!!
2013. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!