Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnőmnek kisbabája születet...

Barátnőmnek kisbabája született, szerintetek minek örülne? Akinek született már babája, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A kislánynak veszek pelenkát és johnsons baby termékeket, rágókát, tudom, hogy ilyenkor a legtöbben a babát ajándékozzák, én szeretnék barátnőmnek is vinni valamit, aminek hasznát veheti, és örülhet neki.


mik jöhetnek szóba ilyenkor? akár vitamin, tényleg, bármi, aminek ti örültetek volna.


2016. aug. 29. 15:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Egy kupon amin 1 ora bebiszitterkedes van :-)
2016. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
haha, ez jó ötlet :D még valami esetleg? :D
2016. aug. 29. 15:55
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Őszintén szólva én is vmi utalványnak örültem volna. Pl DM-esnek.

Meg hasznos dolgoknak, babatermékekeknek: fürdető, sampon, popótörlő, popókrém, pelus.

De így meg volt 5 kispléd, 15 csörgő, meg ilyenek. :D

2016. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
igen, én is fogyó termékekre gondoltam, köszönöm! 3 csomag neogranormon popsitörlő, sudocrem, és fürdető termékek, na meg pelenka. de ezek ahhoz kellenek, hogy a baba el legyen látva. én olyasmire gondoltam, amivel őt láthatom el, ha értitek :D valamilyen különleges tea, vitamin, vagy semmilyen temrék nincs kifejezetten "új" anyukáknak?
2016. aug. 29. 15:59
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Szoptatós párna, relaxációs cd, bőrfeszesítő testápoló.
2016. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%

jó lenne tudni, milyen van már esetleg. Szoptatóspárna jó ötlet, esetleg babanapló, ha olyan beállítottságú, hogy vezetne ilyet. Ajánld fel, hogy főzöl 1 hétig :)

Én most fogok szülni, a nyugalomnak örülnék, ha nem járna mindenki a nyakunkra, de ugye ez nagy családdal sajnos nem megoldható. Vigyél neki a kórházba vizet, teát vagy amit szeret, persze csak ami nem csinál bajt a szoptatásnál. Esetleg könyv, amit szeret, akár szoptatás közben is olvashatja. Vagy drágább hajápoló termékek, a kismamák haja gyakran romlásnak indul szülés után.

2016. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

1es vagyok

En tenyleg ennek orultem volna ...

Pl h elmehessek fodraszhoz addig :-)


Ha a csajnak akarod akkor szemelyesen neki valami kenyeztetot pihentetot ...

Rendelj neki valakit egy manikurre vagy pedikurre esetleg masszazs


Tok jo a fogyo eszkoz de az nem neki ajandek


En ezeknek orultem, jol eset egy picit a baba mellet h magamra is van egy csep idom

Feltolt kikapcsol

Pedig nem vagyok am egy plazacica meg olyan aki otthonra is tiptop smink ruha


Pl a hugomtol kapok rendszeresen ilyen kupont es ha szukseges akkor bevaltom nala, on meg orul u a sajat gyereke nem unatkozik egyedul :-)

2016. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is örülne valaminek, ami nem a babáról szól, hanem róla. Valami finom csoki, vagy bor (ha iszik), masszázs kupon jó választás lehet. Én speciel tele voltam ajándékba kapott babacuccokkal, amit nem is használtam, így felesleges pénzkidobás volt az ajándékozó részéről. De te ismered a barátnődet, te tudod jobban, minek örülne leginkább ☺
2016. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
A johnsons a legszarabb, amit vehetsz. Rossz minőségű allergén.
2016. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

sajnos nem értek hozzá, a johnsons helyett tudnál ajánlani más márkát? a sudorol tudom csak, hogy nagyon jó, a többi helyett miket ajánlanátok?


szerintem egy kis csokoládé mellé viszek neki egy kényeztető csomagot, amiben relax tusfürdő, bőrradír, testápoló, kézkrém van, lush termékek, szereti őket :) nagyon köszönöm az ötleteket!


sajnos vidékre költözött, így nem sokat tudok segíteni neki a mindennapokban :(

2016. aug. 29. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!