Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmnek született...

Legjobb barátnőmnek született tesója, de állandóan róla beszél, nekem meg így kezd unalmas lenni, baba téma meddig szokott tartani?

Figyelt kérdés

Én annyira nem vagyok oda a gyerekekért.Cuki meg minden,de ennyi. Amióta megszületett kb csak róla beszél. Nekem ez kezd unalmassá válni,örülök neki persze. Ma is azt akarta menjek át,mert haza jöttek a kórházból,lemondtam. Szerencsére hivatkoztam arra,hogy most sok rokon megy látogatóba.Nem szeretnék téblábolni ott. De vmelyik nap muszáj lesz átmenni. És akkor ott áradoznak róla.Napi 30 képet tuti küld a gyerekről hogy csak alszik.

Értem én örülünk,de azért ez nekem sok.

Ja a másik,hogy úgy mehetek át kb,hogy át kell öltöznöm mert nekünk kutyáink vannak és nehogy megfertőződjön a gyerek -.-


Így is eléggé kellemetlen,hogy amint belépek hozzájuk(mikor még nem volt gyerek) rögtön alapos szappanos kéz mosás,meg milyen ruhába vagy ugye ebbe ma nem kutyáztál?


Panelban lakunk két kistestűvel,nem is hullik a szőrük.


2016. febr. 1. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha ezt vele beszélnéd meg?-.-
2016. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudja jól és már mondtam neki.
2016. febr. 2. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Másnál is igy van ez. En háromszoros nagybácsi vagyok, de csak errol van szo tesóméknal. Mar rohadtul unom. Aranyosak, okosak, de Ennyi, akárki is legyen az. Mikor náluk vagyunk nem eszünk semmit egesz idő alatt. Annyira a harom gyereknek aldozzak fel magukat, hogy nem is esznek/ eszünk. Aztán mindig veszekedés van valamin, vagy tesomk egymás között, vagy tesóm a szuleimel es/ vagy velem... Szóval nekem ez nem tetszik... Pedig nagyon nagy lelkű vagyok higyjétek el.
2016. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mára kicsit lecsendesedett a dolog,tegnap voltam fent megnéztem,ma csak 1 órát voltam fent náluk,de a baba szóba sem került :)


Én örülök neki,meg aranyos csak nem bírom mikor egy adott dologra rá vannak kattanva annyira. Boldogságtól elvakultan tukmálják a másikra a dolgokat.


Nekem csak kutyával volt hasonló,de mikor tudtam,hogy nem kutyás ismerősökkel találkozok nem mutattam egy pózba 100 képet a kölyökről.Tudom,hogy nem kutyásak őket ez nem érdekli annyira.Nem tukmálom. Egy ismerősöm is szült 3 éve és neki is megnéztem a babáját,kérdeztem ezt azt. De mivel tudta én nem vagyok nagy baba téma rajongó.Nem zaklatott ezzel. Csak egy kis odafigyelés kell :)


Sajnálom ami nálatok megy :/

2016. febr. 3. 22:32
 5/5 petra666 válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok barátnőmmel, illetve már nem is nagyon vagyunk barátok, mert állandóan egy bandáról beszél. Pontosan ahogy mondtad, éjjel nappal.Ezt csinálták azt csinálták, és már többször is közöltem vele, hogy engem ez a téma nem érdekel, nem tud másról beszélni...Örülök, hogy nálatok helyre jön a dolog:)
2016. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!