Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biztonságos, nem hormonalis...

Biztonságos, nem hormonalis fogamzasgatlast ajanlanatok? Ti hogy vedekeztek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ovszer.
2016. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen, én is az óvszert akartam írni.
2016. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Pesszárium.
2016. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat! Az ovszer kilove. A pesszariumrol sajnos sok rosszat hallottam, ahogy a spirálról is. Valaki esetleg ismeri a Persona ciklus monitort?
2016. aug. 29. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Hol óvszert, hol hüvelykúpot használunk. Mondjuk mi szeretnénk még babát, kb. egy év múlva, úgyhogy hormonális fogamzásgátlót ezért nem akarunk. Mivel a hüvelykúp kevésbé megbízható, mint az óvszer, ezért ezt kombináljuk naptár módszerrel is, a termékeny napokon mindig óvszert használunk. A többi napon kúpot.
2016. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Alom

Biztonsagos hormonmentes es kenyelmes nem letezik

2016. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Elköttettem magam.
2016. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Hüvelygyűrű igaz, hogy hormonàlis, de helyben hat, nem megy át az emésztőszervrendszereden, nem zavarja be egy hányás vagy hasmenés, felrakod, utána 3 hetet fenn van, kiveszed aztán pár nap múlva megjön. Annyi a bibi vele, hogy ki tud esni, de ez ritka, viszont nem árt azért lecsekkolni szex előtt, hogy megvan-e még. Én szeretem amúgy, nem volt semmi negatív mellékhatása, megszűnt a pms-em, nem halok bele a menstruációs görcsökbe, ilyenek. Igazából mivel folyamatosan adagolja a hormonokat tudtommal lehet utána egyből gyereket vállalni, mert ha kiveszi az ember kb 3 óra alatt elmúlik a hatása (gondolom kiürülnek a hormonok).
2016. aug. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hu, koszi mindenkinek. Igen, szerintem is csak alom hormonok nelkul, sajnos. Bar remenykedtem, hogy esetleg valaki tud ajanlani valamit, amit meg nem hallottam. Az elkottetesen en is gondolkodom. Ket gyerekunk van, nem szeretnenk tobbet. A ferjem azt mondja, jol gondoljam meg, mert utana esetleg mentalisan rosszul fogom magam erezni. De en nem hiszem, hogy problemat csinalnek belole. Kedves 8-as valaszolo! A huvelygyurut te rakod fel magadnak, igaz? Es ha nem sikerul felrakni, elcsuszik stb. Azt amugy erzed, ha nincs a helyen?
2016. aug. 30. 08:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Most kulfoldon a karba ultetheto csak progis fog gatlo a divat

3 evig hat kenyelmes alacsony hormonos es csak egy hormon van benne

Ez fontos mert oestrogen az ami sok mellekhatast okoz

2016. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!