Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki az itt feltett kérdése...

Van aki az itt feltett kérdése alapján döntött a gyereke nevéről?

Figyelt kérdés
Annyi neves kérdés van. És mindenkinek más az ízlése. Ha valakinek tetszik egy név, akkor nem idegenek véleménye befolyásolja. Vagy nem így van?
2016. aug. 30. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem senki sem ez alapján dönt. Ma is: eldönti, hogy egy randa nevet fogadni a gyerekének, idejön, kiírja a kérdést. Utána aki nem ért vele egyet, azt lepontozza. Szóval eldöntötte már régen, teljesen mindegy, ki milyen csúnyának találja a nevet.
2016. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 név között vacilláltunk, végül is a kevesebb szavazatot kapott név lett az első, a több szavazatot kapott pedig a 2. neve a kislányunknak.
2016. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már a 2. gyereknél is tettem fel kérdést, akkor is több variációnk volt.

Nemrég újra kérdeztem, és most döntő volt, hogy az általam favorizált név (a férjemnek sem tetszett) "nem jött be" a válaszadóknak.

2016. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján döntöttük el a végleges nevet, de volt olyan, amit emiatt zártunk ki. Pl olyan cikizés jött egyből belőle, ami nekünk eszünkbe se jutott
2016. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, tudok itt valakiről, akinek az egyik névajánlat vitt mindent, azt is adták, azóta is imádja azt a nevet
2016. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magamtól döntöttem,nem befolyásol senki véleménye.
2016. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!