Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győr, szülésznőválasztás. Aki...

Győr, szülésznőválasztás. Aki fogadott szülésznőt, mi alapján döntött?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, de a szülésznőn gondolkodom. Lehet szülésznőt választani? Mi alapján választottatok?
2013. máj. 16. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindkét gyermekemnél volt fogadott orvosom és szülésznőm is!Ismerősőm ajánlotta és egyáltalán nem csalódtam!!Megérte!Most a harmadik babámat várom,szerettem volna megfogadni,viszont most orvost nem akartam rossz tapasztalatok miatt!A szülészné éppen a múlt héten mondta,ha nincs fogadott orvos szülésznőt sem lehet! :( Én is elvagyok keseredve! HA gondolod privátban megadom a szülésznő elérhetőségét!
2013. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sziasztok!


engem is érdekel a szülésznő, bár még nem tudom h felfogadnám-e egyenlőre gondolkodom...


esetleg kedves kommentelő mesélnél róla hogy milyen előnyökkel jár ? mit csinál ő ?


és h melyik dokiban csalódtál ás miért ??

köszi!!!

2013. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sziasztok!A szülésznő a szülés elejétől a végéig veled van!Segít,támaszt nyújt,erőt ad,ellazít.Mindig elmondja éppen mi történik,mi fog történni és az hogyan lesz.Sőt ő már a terhesség alatt is rengeteget tud segíteni.Ha neked éppen éjjel 3kor lenne egy nagyon fontos kérdésed ami aggaszt,hívhatod nyugodtan!!Én ajánlom mindnekinek!


Az orvos! Megfogadtam,első szülésnél nem volt gond vele.A másodiknál viszont mikor bevitt a kórházba a mentő bennt volt és rám sem nézett.Éjfélkor értem be,akkor azt üzente majd ha reggel 5kor felébred rám néz,addig eltud látni az ügyeletes orvos is!szomorú és nehéz dolog volt

2013. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válaszoló, de az első válaszoló tapasztalatai szerint Győrben sajnos fogadott orvos nélkül nem lehet szülésznőt fogadni :(
2013. máj. 23. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Az első és az utolsó válaszoló is én vagyok!Elfelejtettem odaírni.Igen,sajnos Győrben fogadott orvos nélkül nem lehet szülésznőt fogadni :(
2013. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!