Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből készítik a mostani...

Miből készítik a mostani játékbabák haját?

Figyelt kérdés

Feltűnt Nektek, hogy a most kapható játékbabák haja pár hétig szép, aztán ha a gyerek fésülni kezdi, sprőd, kifésülhetetlen lesz. Egyszerűen szénakazallá változik, és semmit nem lehet vele kezdeni.

Vannak még olyan babák, amik nem ilyenek? Mik a Ti tapasztalataitok?


Köszi a válaszokat.


2010. ápr. 21. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Már az én gyerekkoromban is ilyenek voltak (23 vagyok), azokat is lehetett egy darabig fésülni, de aztán már nem. Szerintem amelyik nem valódi haj, hanem ilyen műanyag, nejlon vagy mi, azok mind ilyenek lesznek.
2010. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Én 36 vagyok, és a lányom babáival mind így jártunk. Megvan otthon anyuéknál az egyik hajas babám, az még mindig fésülhető. Pedig annak a haja nem igazi hajból van. Hihetetlen, megörökli a lányom.

:)

2010. ápr. 21. 19:20
 3/3 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Műanyagbol, müszálbol
2022. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!