Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik NEM otthon készítik a...

Akik NEM otthon készítik a krémtúrót, joghurtot stb. milyen márkájút vesztek? Mit mikortól adtok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Natúr joghurt+gyümi nálunk nem vált be, nem ette meg kisfiam, így Zott Jogobellát, Zott szívecskét és Milbonát szoktam venni (Lidl). Ezekben nincs mű cucc, mint pl. a Danone joghurtokban. (9 hónapos korától adtam neki ezeket)

Krémtúróból Millit, de csak ritkán, mert iszonyat édes. Múltkor kaptunk házit, de az még édesebb volt - mondjuk nagyon finom volt, ez tény, de olyan tömény volt, hogy kisfiamnak nem is kellett. Krémtúrót kb. 10 hónaposan evett először.

2011. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor azt mondod danone-t ne. Nem tudtam hogy a lidls jó nekik, mondjuk tény hogy nagyon finom:)
2011. ápr. 11. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A danone-ban van a legtöbb mű xar. Mindenféle állományjavító, meg guargumi meg mittudomén mik.

A Milbona joghurtban meg csak gyümi, joghurt, meg gyümölcscukor. Ja, és óriási gyümidarabok. Szóval ennél finomabbat és természetesebb gyári joghurtot én még nem nagyon találtam.

2011. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a múltkor megnéztük az összetevőket,és a Milli krémtúróban több minden volt mint a danoneban.Én azt adom a lányomnak a vaniliásat.
2011. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy a Zott termékek tényleg jók.
2011. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi natur joghurt+gyümölccsel kezdtünk (10 hósan),és kb.1.5 éves kora után már a zott-ot adom én is neki.Végignéztem jó párat és ebbe találtam én is a legkevesebb kutyulékot.Nagyon szereti a kisfiam,esti kakaó helyett(nem issza meg a tejet)ő ezt kap.Krémtúrót még nem igen adtam neki,talán egyszer milliset,de ha itt olvasok valami jobb minőségűt,kipróbáljuk mi is.
2011. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan veszitek, hogy a Danone (natúr) joghurt tele van mű cuccal?

Mert én akárhogy nézem, a natúr joghurton semmi mű dolog nem olvasható!

2011. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki beszélt a NATÚR joghurtról? GYÜMÖLCSJOGHURTRÓL volt szó. A kérdés arra irányult, hogy aki nem otthon készíti a gyereknek a joghurtot. Nem a natúr joghurtot - mert ugyebár elég kevesen állnak neki tejből joghurtot készíteni -, hanem a gyümölcsjoghurtot nem otthon készíti, hanem boltban veszi.
2011. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami a DANONE GYÜMÖLCSJOGHURTRÓL (ismétlem: gyümölcsjoghurt, nem natúr!!!!).


Ez van a barackos Danone joghurtban: pasztőrözött tej, sárgabarack ízű készítmény (cukor, sárgabarack, sűrítő anyagok - módosított kukoricakeményítő, pektin), színezékek (paprikakivonat, karotinok), savanyúságot szabályozók (nátrium-citrátok, citromsav, kalcium-citrátok), répa koncentrátum, aroma, emulgeálószerek (zsírsavak mono- és digliceridjeinek citromsav-észterei), cukor, víz, sűrítő anyagok, élő joghurtkultúra.


És ez van a barackos Milbonában: félzsíros joghurt, sárgabarack, cukor, sárgabaracklé sárgabaracklésűrítményből, glükóz-fruktóz szirup, természetazonos aroma.


Na? Melyik jobb?

2011. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól van, na! Nem kell bekapni! :P
2011. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!