Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nekem 2017 Júniusában jár...

Ha nekem 2017 Júniusában jár le a személyim és a kisfiam jövő szeptemberben megy 1. osztályba akkor mikor intézzem a személyimet és az övét is?

Figyelt kérdés
Egyszerre intézzem mindkettőnkét vagy -külön -külön? Csak arra lennék kíváncsi!

2016. szept. 4. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Intézheted egyszerre is,de a gyerekeknek újszülött kortól kötelező.Szóval neki már most is csináltathatsz.
2016. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Neked ráér júniusban elintézni, de a gyereknek már lennie kéne. Ha suliba megy mindenképp el kell intézni a beíratáskor, mert különben nem tudtok diákigazolványt igényelni. Addigra lennie kell neki. Ez általában március-április körül van.
2016. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor intézd az övét amikor az lejár.
2016. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Neki nincsen, csak lakcimkártyája és azt mondták hogy a személyi igazolványt akkor kell intézni mikor iskolai beiratkozás lesz , úgyhogy csak most kell csináltatnom, csak nem tudtam mikor intézzem vagy mivel nekem jövő Júnisuban már lejár és őt Áprilisban iratom majd be , tehát akkor MÁrcius körül fogom csináltatni neki és majd az enyémet Júniusban csináltatom meg vagy max megkérdezem ott is mikor a fiam okmányait intézem mert kell majd a diákigazolvány is neki.
2016. szept. 4. 12:26
 5/18 anonim ***** válasza:

Már újszülött kortól kötelező a személyi.Szóval szerintem a fiadét csináltasd meg most.

[link]

2016. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Már jópár éve újszülött kortól közelező.
2016. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
OKé köszi mindenkinek.
2016. szept. 4. 12:43
 8/18 A kérdező kommentje:
Még olyan kérdésem lenne, hogy a személyi csináltatáshoz a fiamnak is ott kell lennie? Vagy csak az okmányoknak? Illetve kell vinnem neki kis fényképet a személyi miatt? Vagy ez hogy történik?
2016. szept. 4. 12:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Ott kell lennie,mivel helyben készítik a képet.
2016. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ugyanúgy történik ahogy neked is. lefényképezik, te aláírod a papírt és kész is. mondjuk márciusban nem lesz jó, mert 2 hónap mire elkészül, addig egy papírfecnit kapsz ideiglenesnek, szóval inkább most csináltasd meg. egyébként is újszülött kortól kéne lennie neki
2016. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!