Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok, ti vagy a párotok...

Lányok, ti vagy a párotok akart jobban gyereket? Véghez vitt valamilyen "cseleket"ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Pl. "jaj, nem vettem ki időben", és társai? Ne arról szóljon a dolog, hogy leszóljuk az ilyeneket, mert ebben az esetben én is szeretném a babát, csak nem tudom, hogy mire számíthatok, a párom viszont nagyon akar már. Lazítottunk a dolgon, már nem használunk gumit, de nem élvez belém, hanem rá a hüvelyemre. Én meg ettől is parázok, de azért így elég kevés az esélye.


Annak lehet köze hozzá, hogy anyukámnak nehezen lehetett gyereke, ergo nekem is nehezen lehet majd?


28L



2016. szept. 6. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
ez inkább a gyerekvállalás kategóriába tartozik, nem?
2016. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hoppá, na majd a modik átdobják. Végülis szexualitás is, mert abból lesz a baba :)
2016. szept. 6. 17:22
 3/12 anonim válasza:
100%

Ha szeretnétek mind a ketten gyereket, akkor miért nem megy el benned? Miért csak a hüvelyedre?

Nekem nagyon kétértelmű a kérdésed, már ne haragudj.

18/F

2016. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
szeretnéd de parázol? nem szeretnéd még igazán..
2016. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

ilyen hülyeség amikor "jaj nem vettem ki időben" nincs. A pasi érzi hogy el fog sülni, MAX egy szűznél tudnám elképzelni.


Párom volt pasija is próbálkozott ilyennel állítólag, ő szerette volna ha befigyel egy gyerek, mert a párom már nagyon kezdett gondolkozni a szakításon és a pasi ezzel próbálta megtartani, hogy kitalálta, hogy csináljanak gyereket (23 évesen)

Mondta párom, hogy ott akkor sokszor becsúszott a "jajj nem vettem észre" és a "hirtelen kiütök az óvszerre" duma.

2016. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért nem megy el bennem, mert mindkettőnket izgat, ha a testem különböző részeire megy el. Ez még gondolom azért nem nagy gond. :)
2016. szept. 6. 17:44
 7/12 anonim válasza:

Kettőnk közül én szeretnék jobban gyereket :)


25L

2016. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

hüvely az bent van, azt tudod?


egyébként ez a legnagyobb hülyeség, hiszen így a legkisebb esélye az egészséges gyereknek. hiszen ha telibe lő, akkor a legerősebb, leggyorsabb, ergo legegészségesebb jut célba! ha meg ezt a módszert alkalmazzátok, meglepi teherbeesésnek, akkor a húgyvezetékben maradt leglassabb, leggyengébb sperma jut célba. tehát gyerekvállalás szempontjából ez a legrosszabb taktika, de persze a te életed :)


én nem folyamodtam cselhez, szerettem volna 2 gyerkőcöt, férjem egyet. évekig mondtam neki, hogy szeretnék, vágyom rá, gondolja át. aztán egyik beszélgetésünkkor azt mondta, hogy rendben, akkor elhagytuk a védekezést. igaz így 7 év lett a gyerek között, de így mindketten igazán vágytunk rájuk :)

2016. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez egy akkora baromság és olyan gyakran olvasom itt. Legalább azt döntsd már el, hogy akarsz-e gyereket, mielőtt bevállalod. Ha akartok, ne védekezzetek. Ha meg az tetszik, hogy ide-oda rád veri, nincs abban semmi baj, csak szedj fogamzásgátlót, vagy gumival csináljátok és utána verd ki nehogy a végén összejöjjön a gyerek.
2016. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most akarsz gyereket vagy nem? Nem vágom mi a kérdés.
2016. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!